Termedia.pl
 
 
Natręctwa
Buy an eBook (PDF)
Maciej Żerdziński

Format: B5
Liczba stron: 337
Oprawa miękka


Fragment książki

Download Table of Contents
Termedia sp. z o.o.
ISBN: 978-83-7988-051-5
Publish year: 2020
95.00 zł
Add to cart
 
 
Ze względu na ogromne zainteresowanie książką „Natręctwa” autorstwa dr Macieja Żerdzińskiego, Wydawnictwo Termedia zdecydowało się na dodruk publikacji, która już wkrótce będzie dostępna nie tylko w wersji papierowej, ale również w formie pdf., mobi i epub.

Natręctwa są efektem zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych i są związane z kluczowym etapem psychologicznego rozwoju człowieka. Istotnym wymiarem problematyki natręctw jest zjawisko występowania tych symptomów w różnych schorzeniach, jak schizofrenii, zaburzeniach sfery afektywnej, zaburzeniach lękowych, zaburzeniach odżywiania, dysmorfofobii, czy zespołów uzależnienia od substancji psychoaktywnych.
W poszczególnych rozdziałach książki autor omawia wszystkie te kwestie w sposób dogłębny i zgodny z wiedzą współczesnych badaczy oraz z własnymi doświadczeniami klinicznymi. Jest to pozycja skierowana zarówno do pacjentów, poszukujących odpowiedzi na nurtujące pytania związane z chorobą, jak i dla psychiatrów, lekarzy rodzinnych oraz lekarzy w trakcie specjalizacji, prowadzących terapie.
Share:
Share:
more
 
 
 
Featured books:
not available
Janusz Heitzman


Format: B5
Liczba stron: 220
Oprawa miękka


 
 
Quick links
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe