eISSN: 2299-0054
ISSN: 1895-4588
Videosurgery and Other Miniinvasive Techniques
Current issue Archive Videoforum Manuscripts accepted About the journal Supplements Abstracting and indexing Subscription Contact Instructions for authors
SCImago Journal & Country Rank


3/2007
vol. 2
 
Share:
Share:
more
 
 
abstract:

Editorial

Tadeusz Wróblewski

Online publish date: 2007/10/03
View full text
Get citation
ENW
EndNote
BIB
JabRef, Mendeley
RIS
Papers, Reference Manager, RefWorks, Zotero
AMA
APA
Chicago
Harvard
MLA
Vancouver
 

Szanowni Czytelnicy, członkowie Sekcji


oraz sympatycy Wideochirurgii
!
Pod koniec czerwca w miejscowości Słok koło Bełchatowa odbyło się kolejne, XIII Międzynarodowe Sympozjum Sekcji Wideochirurgii. Przypadło ono na bardzo trudny okres strajków w wielu szpitalach. Odbiło się to z pewnością na frekwencji, która okazała się znacznie niższa niż w latach poprzednich. W moim odczuciu, poziom merytoryczny Sympozjum był bardzo wysoki. Poziom organizacyjny niech ocenią sami uczestnicy. W przeddzień Sympozjum odbyła się I edycja kursu teoretycznego Podstawy laparoskopii, pierwszego etapu w celu otrzymania dyplomu Sekcji Wideochirurgii, w której wzięło udział prawie 100 uczestników. W związku z upływem dwuletniej kadencji, Walne Zgromadzenie Sekcji wybrało Zarząd na następne 2 lata. Sprawozdanie z Sympozjum znajdziecie Państwo w tym numerze kwartalnika.
Z tego miejsca jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim uczestnikom za aktywny udział w Sympozjum. Szczególne słowa uznania i podziękowania należą się partnerom Sekcji i sponsorom, bez wsparcia których organizacja tak ważnego dla polskiej chirurgii sympozjum byłaby niemożliwa.
.

Z najlepszymi pozdrowieniami.
dr hab. n. med. Tadeusz Wróblewski

redaktor naczelny

prezes Sekcji Wideochirurgii TChPView full text...
  
Quick links
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe