13TH INTERNATIONAL CONFERENCE OF CONTEMPORARY ONCOLOGY

ONLINE
 
20.04.2022 - 23.04.2022

© 2024 Termedia

Zaproszenie

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa w Poznaniu, wirtualnym Poznaniu gdzie odbędzie się  13. Międzynarodowa Konferencja Współczesnej Onkologii. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w tym wydarzeniu. Ponownie, w związku z pandemią COVID19, Konferencja będzie realizowana w formacie on-line. Oczywiście brak możliwości bezpośredniego kontaktu jest  trochę przygnębiający, ale z drugiej strony nasze zeszłoroczne doświadczenia pod kątem frekwencji  były bardzo zachęcające. Zazwyczaj  w konferencji stacjonarnej bierze udział 150 uczestników, podczas gdy w  ubiegłym roku online  połączyło się z nami 500 oglądających. Każdą sesję obejrzało 180 naukowców pozostając z nami co najmniej przez 2 godziny. Powyższe wskazuje, że taka forma prezentacji wyników badań jest akceptowalna i cieszy się coraz większą popularnością. Zobaczymy co wydarzy się w tym roku.

Hasłem  przewodnim 13. Konferencji jest „Postęp w onkologii”. Zaproszono 59 prelegentów, a kolejnych 6 zostanie wybranych ze zgłaszanych abstraktów. Tematyka wykładów obejmie  większość  aspektów związanych z onkologią eksperymentalną i kliniczną (30 wykładów eksperymentalnych, 29 klinicznych). Niektórych z czołowych naukowców-prezenterów, cieszących się  uznaniem na całym świecie, mogliście spotkać  w trakcie  poprzednich edycji Konferencji. Wskazuje to, że pielęgnują oni i wspierają polską onkologię.

 

Aktualne miary bibliograficzne naszego czasopisma „Contemporary Oncology” wynoszą: SCOPUS – oczekiwany CiteScore za 2022 r. to 2,8. Czasopismo znajduje się w 54. percentylu w kategoriach Radiologia, Medycyna Nuklearna i Obrazowanie oraz w 40. percentylu w kategorii Onkologia. WoS – H-Index wynosi 7, Journal Citation Indicator (JCI) 2020 = 0,27. Ponadto czasopismo jest rekomendowane przez Międzynarodowy Komitet Redaktorów Czasopism Medycznych (ICMJE). Ministerstwo Edukacji i Nauki (MEiN, Warszawa) przyznało naszej Współczesnej Onkologii 70 punktów. Nadal jednak musimy ciężko pracować, aby poprawić wyniki cytowania i pozycję w kategoriach.


Życzymy wszystkim udanych obrad.

Prof. Jacek Mackiewicz  Prof. Andrzej Mackiewicz

KIEROWNICTWO NAUKOWE

Andrzej Mackiewicz prof. dr hab. n. med.
Andrzej Mackiewicz

Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
Zakład Diagnostyki i Immunologii Nowotworów,


Wielkopolskie Centrum Onkologii,

Polskie Towarzystwo Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej,
Komitet Immunologii i Etiologii Zakażeń Człowieka PANORGANIZATOR

Termedia

PARTNERZY

ZŁOTY PARTNER

MSD

SREBRNY PARTNER

Pierre Fabre

PARTNER

NOVARTIS

SPONSORZY

BMS
ROCHE
Sanofi

WYDARZENIE CERTYFIKOWANEFAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: kontakt@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w wydarzeniu?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w wydarzeniu?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu wydarzenia.

5/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

6/ Czy materiały będą dostępne również po wydarzeniu?
Dostęp do nagranych wykładów (dla osób, które wniosły stosowną opłatę), aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty 
Wydawca dokłada wszelkich starań, aby zakres materiałów po konferencyjnych był jak najszerszy. Niemniej jednak (przykładając szczególną wagę dla poszanowania praw autorskich),  w przypadku jeśli nie otrzymano zgody na pozostawienie nagranego wykładu w archiwum,  materiał taki nie zostanie opublikowany w archiwum.

7/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

8/ Informacje techniczne
  • Jeżeli transmisja nie rozpoczęła się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź, czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,  podczas wydarzenia do godziny 19:00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl
Jednocześnie przypominamy, iż osoby wykupujące pakiet premium mają możliwość oglądania materiałów w archiwum VOD

KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006 i +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2022 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone