IX KONFERENCJA OPIEKA PALIATYWNA W POLSCE 2020

 

WARSZAWA

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu fakultatywnym – Spektaklu "Jesus Christ Superstar" dla uczestników IX Konferencji Opieka Paliatywna w Polsce 2020.

Termin: 27 marca 2020 r. godz. 19:00
Miejsce: Teatr RAMPA na Targówku, ul. Kołowa 20, 03-536 Warszawa

Koszt udziału w spektaklu wynosi:

- 60 PLN (cena zawiera podatek VAT)*
Rezerwacja

- 70 PLN (cena zawiera podatek VAT)*
Rezerwacja

- 110 PLN (cena zawiera podatek VAT)*
Rezerwacja

* w zależności od miejsca na sali

ILOŚĆ BILETÓW OGRANICZONA

Spektakl finansowany z wpłat uczestników.
Wydarzenia niefinansowane ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE.

Autorska inscenizacja rock opery wszech czasów, której premiera w 2016 roku odniosła nieprzeciętny sukces zarówno wśród Widzów jak i recenzentów. Fabuła spektaklu osnuta wokół ostatniego tygodnia z życia Jezusa przedstawiona jest w sposób niezwykle wciągający i poruszający a przy tym nowoczesny i oryginalny. Ogromne emocje i zaangażowanie emanują zarówno z wokali jak i gestów oraz tańca wspaniałych, młodych wykonawców. Twórcy inscenizacji – wokalista Jakub Wocial oraz choreograf i tancerz Santiago Bello porwali publiczność niezwykłą energią świeżości i pomysłowości scenicznej. Stworzyli widowisko, które dotknie każdego, wprowadzając Widza w świat silnych emocji i bardzo osobistych wrażeń. Koniecznie trzeba to zobaczyć!

"Jesus Christ Superstar" to legendarny musical, który u progu lat 70. XX wieku stał się jednym z największych osiągnięć w historii światowego teatru muzycznego. Jego twórcy - Andrew LLoyd Webber i Tim Rice - zaproponowali nieco rewolucyjną wersję Ewangelii zinterpretowaną dla pokolenia Dzieci Kwiatów. Stworzyli niezwykłą rockową opowieść, w której postać Chrystusa została wystylizowana na pierwszego w dziejach idola.

W naszej inscenizacji stosujemy minimalistyczne środki wyrazu zapewniające jednak bogactwo i różnorodność znaczeń. Stawiamy na muzykę, interpretacje wokalne, choreografię i poruszające symbole, które pozwolą każdemu Widzowi osobiście odnieść się do naszej inscenizacji i odnaleźć w niej czytelne dla siebie przesłanie.
© 2020 Termedia