MINIMALNIE INWAZYJNA CHIRURGIA MIEDNICY MNIEJSZEJ
„KROK PO KROKU – ONLINE”

Kierownictwo naukowe:
prof. Maciej Wilczak – Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

25 MAJA 2023, GODZINA 8:00
 

© 2024 Termedia

O WARSZTATACH

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w PRAKTYCZNYCH WARSZTATACH z zakresu MINIMALNIE INWAZYJNEJ CHIRURGII GINEKOLOGICZNEJ MIEDNICY MNIEJSZEJ pt.:

MINIMALNIE INWAZYJNA CHIRURGIA MIEDNICY MNIEJSZEJ
„KROK PO KROKU” - STACJONARNIE oraz ON-LINE
,


które odbywać się będą w 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej Ginekologiczno–Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu pod Honorowym Patronatem Jego Magnificencji, Rektora Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu  prof. dr hab. Andrzeja Tykarskiego.

TERMIN WARSZTATÓW:

WARSZTAT - 25.05.2023
REJESTRACJA ON-LINE

Miło mi poinformować Państwa, że moje zaproszenie na Warsztaty w tym dniu przyjęli jedni z najwybitniejszych europejskich chirurgów ginekologicznych w zakresie minimalnie inwazyjnych technik operacyjnych: dr med. Joerg Neymayer z Charité – Universitätsmedizin w Berlinie, dr med. Gil Levy z Bnei Brak Hospital z Izraela, dr med. Jean Dubuisson z Uniwersytetu w Genewie, dr Burghard Abendstein z Landeskrankenhaus w Austrii , dr med. Andrzej Kuszka z Hospital zum Heiligen Geiste z Frankfurtu oraz dr med. Heimo Magg z Zuger Kantonsspital w Szwajcarii, którzy podzielą się z uczestnikami warsztatów swoimi doświadczeniami z zakresu minimalnie inwazyjnej chirurgii ginekologicznej. Gościć i operować będzie także wybitny polski specjalista prof. Paweł Szymanowski z Krakowa.

Zamysłem naszym jest, aby Warsztaty były dedykowane lekarzom ginekologom, którzy opanowali już podstawowe techniki w laparoskopii ginekologicznej oraz wszystkim tym Koleżankom i Kolegom, którzy w swej pracy zawodowej planują stosowanie technik Małoinwazyjnej Chirurgii Ginekologicznej Miednicy Mniejszej. Serdecznie zapraszamy do wzięcia aktywnego udziału w operacjach.

Uprzejmie informujemy, że maksymalna liczba uczestników Praktycznych Warsztatów Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej to 8 lekarzy ginekologów, którzy będą brali aktywny udział w zabiegach bezpośrednio przy stole operacyjnym. Podczas zabiegów operacyjnych przedstawione będą „krok po kroku” szczegóły technik operacyjnych.

Wśród planowanych 8 zabiegów operacyjnych wykonywane będą:
- laparoskopowa implantacja siatek metodą Dubuisson,
- laparoskopowa hysteropeksja,
- laparoskopowe sakrokolpopeksje,
- hysterectomia metodą vnotes z dostępu pochwowego,
- operacje przezpochwowej implantacji siatek celem rekonstrukcji dna miednicy z użyciem materiału syntetycznego.

Ogromne zainteresowanie formułą ON–LINE Warsztatów w latach poprzednich skłoniło nas do kontynuowania jej w 2023 roku. Podobnie jak w latach ubiegłych wszystkie operacje będą transmitowane „na żywo” z sal operacyjnych. Rejestracja i uczestnictwo w formie Warsztatów ON–LINE są bezpłatne w dniu warsztatów. Miesięczny dostęp do zapisu relacji z zabiegów operacyjnych z danego dnia – opłata 246 zł.

Jednocześnie planujemy realizację warsztatów w formule STACJONARNEJ, czyli z udziałem lekarzy ginekologów obecnych na salach operacyjnych, co oczywiście będzie uzależnione od sytuacji epidemiologicznej. 

Mamy ogromną nadzieję, że zarówno forma ON-LINE, jak i formuła AKTYWNEGO udziału w warsztatach zainteresuje Państwa, a my jako organizatorzy postaramy się zapewnić Państwu wysoki poziom merytoryczny i edukacyjny Praktycznych Warsztatów:

MINIMALNIE INWAZYJNA CHIRURGIA MIEDNICY MNIEJSZEJ
„KROK PO KROKU” – STACJONARNIE oraz ON–LINE.Serdecznie zapraszam
prof. Maciej WILCZAK

Organizator warsztatów:
prof. Maciej Wilczak

Kierownik Kliniki Zdrowia
Matki i Dziecka

Patronat Honorowy:
Jego Magnificencja,

prof. dr hab. Andrzej Tykarski

Rektor Uniwersytetu Medycznego
im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Partner Organizacyjny:
Marcin Bernaczyk
Dyrektor Sprzedaży
Innovative Medical Solution


OPŁATY I REJESTRACJA

1. ON-LINE - rejestracja oraz uczestnictwo są bezpłatne w dniu warsztatów. Transmisje operacji będą prowadzone na żywo. REJESTRACJA ON-LINE
Miesięczny dostęp do zapisu relacji z zabiegów operacyjnych z danego dnia – opłata 246 zł

2. AKTYWNE UCZESTNICTWO – zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 511-717-606 (decyduje kolejność zgłoszeń).
Koszt udziału w warsztatach STACJONARNYCH wynosi 1500 zł i obejmuje:
– bezpośredni udział w operacjach wykonywanych podczas warsztatów,
– materiały warsztatowe dotyczące sprzętu endoskopowego oraz rodzaju materiałów syntetycznych implantowanych podczas warsztatów.


Dane do dokonania przelewu:
Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ul. Polna 33
60-535 Poznań
Bank Gospodarstwa Krajowego
numer rachunku: 37 1130 1088 0001 3124 0720 0002
(z dopiskiem WARSZTATY – data --.--.-- wybranego warsztatu + imię i nazwisko uczestnika)

Potwierdzenie dokonania opłaty prosimy przesłać na adres mailowy: minimalnieinwazyjna@gpsk.ump.edu.pl

Prosimy o podanie ostatecznego odbiorcy usług, na którego będzie wystawiona faktura. Dane do faktury powinny być kompletne, a zarazem ostateczne.

ORGANIZATORZY MERYTORYCZNI

umo
GPSK

PARTNERZY ORGANIZACYJNI WARSZTATÓW

lms
tontara
tzm

Molnlycke
Theramex
facebook linkedin twitter
© Copyright 2023 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone