SUKCES ROKU 2021 W OCHRONIE ZDROWIA
- LIDERZY MEDYCYNY

WARSZAWA, ZAMEK KRÓLEWSKI
 
26.01.2022

© 2024 Termedia

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo!

To już dwudziesta pierwsza edycja konkursu „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”.

Z przyjemnością informuję, że wracamy do formuły stacjonarnej. Spotykamy się stacjonarnie w Zamku Królewskim w Warszawie.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”.

Ideą konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia. Kandydatów zgłaszają organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także osoby indywidualne.

Laureatów nagrodzimy 26 stycznia 2022 r. w Zamku Królewskim – Sala Wielka w Warszawie. Gali „Sukces Roku” towarzyszy konferencja „Priorytety w ochronie zdrowia 2022”, która poświęcona jest tematom zdrowia publicznego w dobie pandemii, polityce lekowej, roli sektora prywatnego w polskim systemie ochrony zdrowia oraz priorytetom w wybranych obszarach terapeutycznych. Do udziału w panelach zaprosiliśmy autorytety z wybranych dziedzin medycznych, a także przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.

W poprzednich edycjach tego przedsięwzięcia statuetki laureatom wręczali urzędujący ministrowie zdrowia, m.in.: Zbigniew Religa, Marek Balicki, Leszek Sikorski, Ewa Kopacz, Bartosz Arłukowicz, Marian Zembala, Konstanty Radziwiłł oraz Łukasz Szumowski.

Zapraszamy do udziału w konferencji „Priorytety w ochronie zdrowia 2022” oraz Gali Konkursu „Sukces Roku 2021 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny”, które odbędą się 26 stycznia 2022 r.

Pozostaję z wyrazami szacunku i życzę powodzenia!

JM Foto

Janusz Michalak
Prezes Wydawnictwa Termedia


Zasady uczestnictwa w konferencji Priorytety w ochronie zdrowia oraz Gali Sukces Roku

W związku z panującą pandemią COVID-19 oraz obostrzeniami z nią związanymi w konferencji Priorytety w ochronie zdrowia oraz Gali Sukces Roku mogą wziąć udział osoby spełniające przynajmniej jeden z poniższych warunków:

1) okazanie ważnego unijnego certyfikatu w postaci elektronicznej lub papierowej, oznaczającego zaszczepienie przeciwko COVID-19 (tj. przyjęcie na co najmniej 14 dni przed wydarzeniem wymaganej dla danego preparatu liczby dawek szczepionki) lub zaświadczenia równoważnego uznawanego przez UE;
2) okazanie ważnego unijnego certyfikatu w postaci elektronicznej lub papierowej, oznaczającego status ozdrowieńca tj. przebycie COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub zaświadczenia równoważnego uznawanego przez UE;
3) okazanie negatywnego wyniku testu w kierunku COVID-19 w postaci elektronicznej lub papierowej wykonanego nie wcześniej niż 48h przed zakończeniem wydarzenia.

ORGANIZATOR

KATEGORIE

Menedżer Roku 2021 w Ochronie Zdrowia – Placówki publiczne
Menedżer Roku 2021 w Ochronie Zdrowia – Placówki prywatne
Lider Roku 2021 w Ochronie Zdrowia – Innowacyjny szpital
Lider Roku 2021 w Ochronie Zdrowia – Zdrowie publiczne
Lider Roku 2021 w Ochronie Zdrowia – Działalność edukacyjno-szkoleniowa
Lider Roku 2021 w Ochronie Zdrowia – Działalność charytatywna
Lider Roku 2021 w Ochronie Zdrowia – Media i public relations

Uwaga: Karty zgłoszeniowe znajdują się w zakładce: Formularze zgłoszeniowe


Dodatkowe kategorie konkursu:

Osobowość Medyczna Roku 2021 w Ochronie Zdrowia (nie obowiązują formularze zgłoszeniowe, prawo do nominacji ma kapituła)
Nagroda specjalna konkursu Ambasador Zdrowia 2021 w Ochronie Zdrowia (nie obowiązują formularze zgłoszeniowe, prawo do nominacji ma kapituła)
Nagrody specjalne czasopisma „Menedżer Zdrowia” i „Kurier Medyczny”(nie obowiązują zgłoszenia, prawo do nominacji ma wyłącznie Kolegium redakcyjne i Rada programowa czasopisma Menedżer Zdrowia)

KAPITUŁA KONKURSU

dr n. med. Marek Balicki – były minister zdrowia
Maciej Bogucki – dyrektor Europejskiego Centrum Strategii i Polityki w Ochronie Zdrowia
dr hab. n. med. Szczepan Cofta - przewodniczący Unii Szpitali Klinicznych, lekarz naczelny Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu i były dyrektor Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego w Poznaniu
dr hab. n. med. Marek Durlik, prof. PAN – kierownik Kliniki Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie
Jarosław J. Fedorowski – prof. nadzw, MD, MBA, PhD, FACP, FESC, prezes Polskiej Federacji Szpitali Gubernator (PL), członek Prezydium Europejskiej Federacji Szpitali HOPE
dr Małgorzata Gałązka-Sobotka – dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego
dr hab. n. med. Romuald Holly, prof. nadzw. – dyrektor Krajowego Instytutu Ubezpieczeń
Anna Janczewska – minister ds. systemu ochrony zdrowia Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC
Jadwiga Kamińska – prezes Stowarzyszenia „Dziennikarski Klub Promocji Zdrowia”
dr n. med. Krzysztof Kuszewski – ekspert ochrony zdrowia
Halina Kutaj-Wąsikowska – dyrektor, Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia
prof. dr hab. n. med. Wojciech Maksymowicz – były minister zdrowia
dr Andrzej Mądrala – wiceprezydent Pracodawcy RP
Janusz Michalak – redaktor naczelny „Menedżera Zdrowia”, prezes zarządu Wydawnictwa Termedia
ks. dr Arkadiusz Nowak – prezes zarządu Fundacji Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej
prof. dr hab. n. med. Mieczysław Pasowicz – prezydent Polskiego Stowarzyszenia Dyrektorów Szpitali
prof. dr hab. n. med. Witold Rużyłło – dziekan Wydziału V Nauk Medycznych Polskiej Akademii Nauk, konsultant Kliniki Choroby Wieńcowej i Strukturalnych Chorób Serca Instytutu Kardiologii w Warszawie
dr n. med. Leszek Sikorski – były minister zdrowia
dr n. med. Andrzej Sokołowski – prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych
prof. dr hab. n. med. Cezary Szczylik – pełnomocnik do spraw organizacji Centrum Badań Klinicznych w onkologii, Warszawski Uniwersytet Medyczny
prof. dr hab. n. med. Tadeusz Tołłoczko – były rektor Akademii Medycznej w Warszawie, członek koresp. PAU, członek Komitetu Etyki w Nauce PAN
Krystyna Wechmann – prezes Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”, prezes Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych
dr n. med. Andrzej Wojtyła – były minister zdrowia
Tomasz Wróbel - prezes Aesculap-Chifa Sp. z o.o.
dr hab. n. med. Tomasz Zdrojewski, prof. nadzw. – przewodniczący Komitetu Zdrowia Publicznego PAN, kierownik Zakładu Prewencji i Dydaktyki GUMed

FAQ

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

3/ Informacje techniczne
  • Jeżeli transmisja nie rozpoczęła się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby transmisja była odtwarzana poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem szkolenia@termedia.pl

KONTAKT

Kontakt dla uczestników
Wydawnictwo Termedia
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel./faks +48 61 656 22 00
szkolenia@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone