TERAPIA PODCIŚNIENIOWA – porozmawiajmy o szczegółach

POZNAŃ
 
17.05.2024 - 18.05.2024

© 2024 Termedia

zaproszenie

Szanowni Państwo,
Terapia podciśnieniowa przestała być zjawiskiem i ciekawostką. Staje się standardem na wielu płaszczyznach – leczenia, profilaktyki i wspomagania gojenia. Mechanizmy jej działania, choć wciąż opisywane i odkrywane, są już dość dobrze znane. Wskazania do jej stosowania są dziś znacznie szersze niż na początku jej wprowadzania. W sumie… wszystko wiemy, wszystko umiemy, czy jest sens wałkować temat bez końca? Praktyka codzienna jasno mówi, że tak. Że warto mówić skupiając się na ważnych elementach leczenia, detalach stosowania terapii podciśnieniowej, „patentach” zakładania. Warto pokazywać konkretne kliniczne sytuacja, by wspólnie zastanowić się nad tym, jak terapię podciśnieniową rozpocząć, jak prowadzić, jak zakończyć. Dlatego kolejne spotkanie dedykujemy tym właśnie szczegółowym – wskazaniom w konkretnych sytuacjach klinicznych, poprawie efektywności leczenia. Będziemy szczegółowo analizować sukcesy i porażki, jak zwykle nie bojąc się tematów tabu dyskutować o „patentach” i modyfikacjach, zażarcie będziemy udowadniać jak ważne jest żarcie. Znaczy się jedzenie w gojeniu ran. Dużo warsztatów, dużo prezentacji, w tym przedstawianych przez uczestników (zapraszamy do przesyłania), dużo trudnych tematów, ale też dużo dobrej zabawy. I mnóstwo szczegółów... Bo największy nawet sukces z tych właśnie szczegółów, czasem pozornych drobiazgów, jest zbudowany.
Zapraszamy do Poznania. Szczegóły na miejscu.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,
Tomasz Banasiewicz

MIEJSCE

Novotel Poznań Centrum
plac Andersa 1, 61-894 Poznań

ORGANIZATOR

Termedia

PARTNERZY

ZŁOTY PARTNER

Hartmann

SREBRNI PARTNERZY

Aspironix
Smitch&Nephew

PARTNERZY

Molnlycke
Olimp Laboratories

SPONSORZY

ConVatec
Kadefarm
Keymed
Kikgel
Miralex
Reig Jofre
Schulke
Urgo
inplast

FAQ

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PODCZAS WYDARZENIA ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA UCZESTNICTWA WYŁĄCZNIE PRZEZ SYSTEM PAYU.

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: kontakt@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać informacje o wydarzeniu.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w wydarzeniu?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w wydarzeniu?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu wydarzenia.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,  podczas wydarzenia do godziny 19:00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006 i +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2024 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone