VI KONFERENCJA FLEBOLOGIA ESTETYCZNA


WARSZAWA, 17.11.2019 - 18.11.2019

ZAPROSZENIE
Szanowni Państwo,

mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do Warszawy na VI Konferencję Flebologia Estetyczna. Z uwagi na coraz większe zainteresowanie w tym roku spotkanie odbędzie się w poszerzonej formule w Centrum Konferencyjnym Airport Hotel Okęcie.

Konferencja rozpocznie się 17 listopada (niedziela) częścią poświęconą niezwykle istotnemu i jednocześnie trudnemu pod względem terapeutycznym problemowi, jakim jest obrzęk tłuszczowy – lipedema. Zarówno w gabinetach medycyny estetycznej, jak i flebologicznych obserwujemy na co dzień coraz większą liczbę pacjentów z tą patologią, myloną często z obrzękiem limfatycznym i innymi schorzeniami mogącymi prowadzić do powstania obrzęku kończyn. Dzięki inicjatywie prof. Andrzeja Szuby, prezesa Sekcji Limfologii Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, będziemy mieli możliwość razem z Państwem i zaproszonymi ekspertami zgłębić ten problem. Drugi dzień konferencji (18 listopada, poniedziałek) poświęcony będzie zagadnieniom flebologii estetycznej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych codziennymi problemami spotykanymi w gabinetach flebologicznych oraz wszystkich pragnących uaktualnić swoją wiedzę w zakresie leczenia chorób żył.Kierownictwo Naukowe
Tomasz Urbanek, Zbigniew Rybak, Andrzej Szuba


Spotkanie pod patronatem Redaktora Naczelnego „Przeglądu Flebologicznego”
prof. Mariana Simki oraz Zarządu Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.
© 2019 Termedia