VIII KONFERENCJA
FLEBOLOGIA ESTETYCZNA

ONLINE
 
22.10.2021 - 23.10.2021

© 2022 Termedia

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz wydawnictwa Termedia serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Polskiego Towarzystwa Flebologicznego - VIII KONFERENCJI FLEBOLOGIA ESTETYCZNA, która odbędzie się w dniach 22-23 października 2021 roku.
Ze względu na restrykcje związane z COVID-19, konferencja zaplanowana jest w wersji online.

W ramach konferencji zaplanowaliśmy dwa dni wykładów. Z uwagi na internetową formułę spotkania ograniczyliśmy czas trwania konferencji do godzin popołudniowych i wieczornych 22 października oraz od 9.00 do 15.00 23 października.

W piątek 22 października przewidziany jest Dzień Międzynarodowy, na który udało nam się zaprosić światowej sławy ekspertów w dziedzinie flebologii. Państwa szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na pierwszą sesję dotyczącą najnowszych wytycznych dotyczących diagnozowania i leczenia chorób układu krążenia - NEW 2022 Guidelines on the Management of CVD – work in progress

W sobotę 23 października wykłady poprowadzone będą w języku polskim przez cenionych i doświadczonych prelegentów.

Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć.

 

Z poważaniem,
KOMITET ORGANIZACYJNY

Prezesi Polskiego Towarzystwa Flebologicznego
Tomasz Urbanek prof. dr hab. n. med. Tomasz Urbanek

KOMITET NAUKOWY

O KONFERENCJI

PATRONAT MERYTORYCZNY I NADZÓR NAUKOWY:
ORGANIZATOR LOGISTYCZNY I MERYTORYCZNY:
PATRONAT: Czasopismo Phlebological Review (Przegląd Flebologiczy)

PARTNERZY

SPONSORZY

WYDARZENIE CERTYFIKOWANE

FAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: kontakt@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność ?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu konferencji.

5/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

6/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu ?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

7/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl. W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, w dni konferencyjne do 19:00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

KONTAKT

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW
Biuro organizacyjne
Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
email: kontakt@termedia.pl

KONTAKT DLA SPONSORÓW
Wiesława Powierża
Senior Product Manager
e-mail: w.powierza@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone