VIII KONFERENCJA
FLEBOLOGIA ESTETYCZNA

ONLINE
 
22.10.2021 - 23.10.2021

© 2022 Termedia

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz wydawnictwa Termedia serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Polskiego Towarzystwa Flebologicznego - VIII KONFERENCJI FLEBOLOGIA ESTETYCZNA, która odbędzie się w dniach 22-23 października 2021 roku.
Ze względu na restrykcje związane z COVID-19, konferencja zaplanowana jest w wersji online.

W ramach konferencji zaplanowaliśmy dwa dni wykładów. Z uwagi na internetową formułę spotkania ograniczyliśmy czas trwania konferencji do godzin popołudniowych i wieczornych 22 października oraz od 9.00 do 15.00 23 października.

W piątek 22 października przewidziany jest Dzień Międzynarodowy, na który udało nam się zaprosić światowej sławy ekspertów w dziedzinie flebologii. Państwa szczególną uwagę chcielibyśmy zwrócić na pierwszą sesję dotyczącą najnowszych wytycznych dotyczących diagnozowania i leczenia chorób układu krążenia - NEW 2022 Guidelines on the Management of CVD – work in progress

W sobotę 23 października wykłady poprowadzone będą w języku polskim przez cenionych i doświadczonych prelegentów.

Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć.

 

Z poważaniem,
KOMITET ORGANIZACYJNY

Prezesi Polskiego Towarzystwa Flebologicznego
Tomasz Urbanek prof. dr hab. n. med. Tomasz Urbanek

KOMITET NAUKOWY

Zbigniew Rybak prof. dr hab. n. med.
Zbigniew Rybak
Adam Zieliński dr n. med.
Adam Zieliński

O KONFERENCJI

PATRONAT MERYTORYCZNY I NADZÓR NAUKOWY:
ORGANIZATOR LOGISTYCZNY I MERYTORYCZNY:
PATRONAT: Czasopismo Phlebological Review (Przegląd Flebologiczy)

PARTNERZY

SPONSORZY

WYDARZENIE CERTYFIKOWANE

FAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: kontakt@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność ?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu konferencji.

5/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

6/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu ?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

7/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl. W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, w dni konferencyjne do 19:00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

KONTAKT

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW
Biuro organizacyjne
Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
email: kontakt@termedia.pl

KONTAKT DLA SPONSORÓW
Wiesława Powierża
Senior Product Manager
e-mail: w.powierza@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone