XXIV DNI OTOLARYNGOLOGII DZIECIĘCEJ

© 2024 Termedia

Zaproszenie

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Koledzy

Mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji XXIV Dni Otolaryngologii Dziecięcej, która odbędzie się w dniach 15-17 maja 2025 roku w Łodzi.

Będzie to spotkanie laryngologów dziecięcych, otorynolaryngologów, foniatrów, audiologów oraz innych specjalistów z zakresu logopedii, neurologopedii, medycyny rodzinnej, pediatrii czy neurologii dziecięcej którym bliskie są problemy populacji wieku rozwojowego.

                Przygotowywana formuła Konferencji będzie miała charakter wielopłaszczyznowy.

Program naukowy obejmie m.in. zagadnienia z zakresu chirurgii regionu głowy i szyi u dzieci, współczesnych możliwości diagnostyki i leczenia chorób nosa i zatok przynosowych, najnowszych osiągnięć w rozpoznawaniu oraz leczeniu zaburzeń słuchu u dzieci.

Wymiar szkoleniowy, zogniskowany na zdobywanie i doskonalenie umiejętności praktycznych oraz aktualizację bieżącego stanu wiedzy oparty będzie o praktyczne warsztaty dedykowane nie tylko otolaryngologom, ale również środowisku pediatrów czy lekarzom rodzinnym.

Zapewniamy uczestnikom możliwości bezpośredniego spotkania i wymiany poglądów z najwybitniejszymi przedstawicielami naszej specjalności i pokrewnych specjalizacji lekarskich z kraju i zagranicy. Zaproszeni eksperci będą dla Państwa nie tylko wykładowcami, ale jednocześnie moderatorami i partnerami w dyskusji.         

Zapraszam wszystkich Państwa do przedstawienia własnych doświadczeń i zaprezentowania wyników badań zarówno w formie wystąpień ustnych oraz sesji plakatowej. Do szczególnej aktywności zachęcam młodych lekarzy zdobywających wiedzę i doskonalących praktyczne umiejętności w zakresie otorynolaryngologii dziecięcej.

 

                W imieniu Komitetu Organizacyjnego deklaruję dołożyć wszelkich starań, aby Państwa pobyt w Łodzi upłynął w serdecznej, koleżeńskiej atmosferze.

 

Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego

prof. dr hab. med. Wiesław Konopka

ORGANIZATOR

TM

FAQ

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PODCZAS WYDARZENIA ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA UCZESTNICTWA WYŁĄCZNIE PRZEZ SYSTEM PAYU.

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: kontakt@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać informacje o wydarzeniu.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w wydarzeniu?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w wydarzeniu?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu wydarzenia.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, pod numerem 506 802 006
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006 i +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2024 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone