XI Kongres Top Pulmonological Trends
Witamy serdecznie w Poznaniu na Ogólnopolskim Kongresie Pulmonologicznym Top Pulmonological Trends, organizowanym przez Katedrę i Klinikę Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Stowarzyszenie Wspierania Pulmonologii Poznańskiej oraz Wydawnictwo Termedia.
Hasło TPT brzmi: „Keep your respiratory knowledge up-to-date”. Celem spotkania jest przekazanie nowości w diagnostyce i leczeniu chorób płuc w kontekście holistycznym interdyscyplinarnym oraz podsumowanie osiągnięć pulmonologii w minionym roku. Chcemy podyskutować o nowych, istotnych wynikach badań naukowych i ciekawych publikacjach kreujących światowe trendy w pulmonologii. Przekażemy relacje z najważniejszych kongresów europejskich i światowych zajmujących się chorobami płuc. Tematyka naszego kongresu dotyczy ważnych problemów pojawiających się w codziennej praktyce lekarskiej. Ich rozwiązanie wymaga interdyscyplinarnej wiedzy i współpracy, wyobraźni medycznej, indywidualnego pochylenia się nad pacjentem, zrozumienia istoty obserwowanych zaburzeń sprawności organizmu i podjęcia właściwych decyzji diagnostyczno – terapeutycznych. Taki sposób postępowania nazywamy sztuką medycyny. Kongres ma charakter naukowo-szkoleniowy. Zakłada aktywny udział uczestników w sesjach tradycyjnych, interaktywnych, problemowych, interdyscyplinarnych, spotkaniach z ekspertami oraz warsztatach klinicznych. Biorą w nim udział specjaliści zajmujący się chorobami układu oddechowego, alergolodzy, interniści, lekarze rodzinni, a także inni lekarze interesujący się szeroko pojętą diagnostyką i leczeniem chorób płuc .
Już od 11 lat Kongres TPT wpisuje się do kalendarza konferencji ogólnopolskich stale ewoluując w treściach i formie z myślą o uczestnikach naszych konferencji. Coroczne spotkania integrują nasze środowisko, sprzyjają nawiązywaniu nowych przyjaźni i odświeżają dawne. Staramy się podtrzymywać te kontakty. Zależy nam, by atmosfera naszej konferencji była jak najlepsza, by wszyscy czuli się w Poznaniu - jak u siebie.
Mam nadzieję, że Kongres spełni Państwa oczekiwania zarówno pod względem naukowym, organizacyjnym, jak i towarzyskim.
 
 
1. Logowanie / Nowe konto
 
2. Rejestracja na wydarzenie
 
3. Płatność
 
Rejestracja na konferencję została zakończona
Aby wyświetlić listę konferencji, w których bierzesz udział, przejdź do Twojego konta. Aby wyświetlić inne, organizowane przez nas konferencje, przejdź do listy konferencji.