XI Kongres Top Pulmonological Trends
Witamy serdecznie w Poznaniu na Ogólnopolskim Kongresie Pulmonologicznym Top Pulmonological Trends, organizowanym przez Katedrę i Klinikę Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Stowarzyszenie Wspierania Pulmonologii Poznańskiej oraz Wydawnictwo Termedia.
Hasło TPT brzmi: „Keep your respiratory knowledge up-to-date”. Celem spotkania jest przekazanie nowości w diagnostyce i leczeniu chorób płuc w kontekście holistycznym interdyscyplinarnym oraz podsumowanie osiągnięć pulmonologii w minionym roku. Chcemy podyskutować o nowych, istotnych wynikach badań naukowych i ciekawych publikacjach kreujących światowe trendy w pulmonologii. Przekażemy relacje z najważniejszych kongresów europejskich i światowych zajmujących się chorobami płuc. Tematyka naszego kongresu dotyczy ważnych problemów pojawiających się w codziennej praktyce lekarskiej. Ich rozwiązanie wymaga interdyscyplinarnej wiedzy i współpracy, wyobraźni medycznej, indywidualnego pochylenia się nad pacjentem, zrozumienia istoty obserwowanych zaburzeń sprawności organizmu i podjęcia właściwych decyzji diagnostyczno – terapeutycznych. Taki sposób postępowania nazywamy sztuką medycyny. Kongres ma charakter naukowo-szkoleniowy. Zakłada aktywny udział uczestników w sesjach tradycyjnych, interaktywnych, problemowych, interdyscyplinarnych, spotkaniach z ekspertami oraz warsztatach klinicznych. Biorą w nim udział specjaliści zajmujący się chorobami układu oddechowego, alergolodzy, interniści, lekarze rodzinni, a także inni lekarze interesujący się szeroko pojętą diagnostyką i leczeniem chorób płuc .
Już od 11 lat Kongres TPT wpisuje się do kalendarza konferencji ogólnopolskich stale ewoluując w treściach i formie z myślą o uczestnikach naszych konferencji. Coroczne spotkania integrują nasze środowisko, sprzyjają nawiązywaniu nowych przyjaźni i odświeżają dawne. Staramy się podtrzymywać te kontakty. Zależy nam, by atmosfera naszej konferencji była jak najlepsza, by wszyscy czuli się w Poznaniu - jak u siebie.
Mam nadzieję, że Kongres spełni Państwa oczekiwania zarówno pod względem naukowym, organizacyjnym, jak i towarzyskim.
 
 
1. Logowanie / Nowe konto
 
2. Rejestracja na wydarzenie
 
3. Płatność
 
Masz już konto?
Jeżeli masz już konto Termedii, zaloguj się aby dokończyć rejestrację.
login:
hasło:
Nie pamiętam hasła
lub
Nie masz jeszcze konta?
Jeżeli nie masz jeszcze konta Termedii, załóż nowe konto uczestnika, aby dokonać rejestracji.
Ważna informacja
Formularz służy do indywidualnych rejestracji uczestników. Przedstawicieli medycznych oraz osoby dokonujące rejestracji grupowej uczestników prosimy o skorzystanie z formularza rejestracji grupowej.