32nd European Academy Of Childhood Disability Annual Meeting 2020
Coroczne spotkania Akademii przyciągają wybitnych ekspertów i specjalistów pracujących nad poprawą jakości życia i zmniejszaniem skutków niepełnosprawności w dzieciństwie.

Głównym celem konferencji jest przedstawienie najnowszej wiedzy, trendów diagnostycznych i terapeutycznych oraz stworzenie forum do spotkań i interdyscyplinarnych dyskusji między specjalistami z zakresu niepełnosprawności w dzieciństwie, w tym lekarzami, fizjoterapeutami, terapeutami zajęciowymi, psychologami, pedagogami i logopedzi. Problemy, którymi należy się zająć podczas konferencji, koncentrują się wokół trudnego procesu dorastania i przekraczania granicy do dorosłości wraz z niepełnosprawnością utrzymującą się od dzieciństwa. Dyskusja obejmie wszystkie kluczowe elementy wspierające proces zmiany wieku i ułatwiające zarządzanie terapeutyczne.

Konferencja w Poznaniu obejmuje cztery główne moduły tematyczne, w tym zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego, choroby współistniejące, wsparcie technologiczne procesu rehabilitacji i neuroplastyczność.
 
 
1. Logowanie / Nowe konto
 
2. Rejestracja na wydarzenie
 
3. Płatność
 
Masz już konto?
Jeżeli masz już konto Termedii, zaloguj się aby dokończyć rejestrację.
login:
hasło:
Nie pamiętam hasła
lub
Nie masz jeszcze konta?
Jeżeli nie masz jeszcze konta Termedii, załóż nowe konto uczestnika, aby dokonać rejestracji.
Ważna informacja
Formularz służy do indywidualnych rejestracji uczestników. Przedstawicieli medycznych oraz osoby dokonujące rejestracji grupowej uczestników prosimy o skorzystanie z formularza rejestracji grupowej.