Zaproszenie O konferencji Program Informacje o opłatach Rejestracja uczestników Plan dojazdu Powrót do Termedia.pl
Zaproszenie
Szanowni Państwo!

Tego, że nadciśnienie tętnicze co roku zbiera w naszym kraju bogate żniwo w postaci zawałów serca, udarów mózgu, niewydolności serca czy zaburzeń rytmu, nie trzeba już nikomu udowadniać – robią to za nas statystyki medyczne. Chorobę coraz częściej rozpoznajemy również wśród dzieci i młodzieży. Świadomość znaczenia i powagi nadciśnienia tętniczego mają zarówno lekarze, jak i pacjenci. Niemniej jednak wątpliwości, jak prawidłowo rozpoznawać, kiedy i jaką wdrażać terapię, nierzadko towarzyszą lekarzom podczas wizyt pacjentów, a odpowiedzi w wielu przypadkach nie są jednoznaczne czy oczywiste. Dlatego kolejny raz spotykamy się w Kielcach podczas „Dni Hipertensjologicznych” – żeby uaktualniać naszą wiedzę i żeby wątpliwości było jak najmniej.

Zapraszamy Państwa do Kielc na spotkanie z hipertensjologią i wykładowcami – wybitnymi polskimi specjalistami w dziedzinie nadciśnienia tętniczego. Ubiegłoroczna konferencja spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem, zebrała pozytywne recenzje, co zachęciło nas do kontynuowania spotkań w Górach Świętokrzyskich.

Tegoroczna konferencja będzie poświęcona nowoczesnym metodom diagnostyczno-terapeutycznym stosowanym u chorych z nadciśnieniem tętniczym. Będą Państwo mogli wysłuchać wykładów ekspertów na temat nowości w dziedzinie rozpoznawania i leczenia nadciśnienia tętniczego u dorosłych, dzieci i młodzieży oraz szczególnych sytuacji klinicznych u chorych z nadciśnieniem tętniczym.

Nadciśnienie tętnicze leczy niemal każdy lekarz, dlatego też wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do Kielc na Świętokrzyskie Dni Hipertensjologiczne 14 października 2017 r.

Organizatorzy
PARTNER