Zaproszenie Kapituła konkursu Jury preselekcyjne konkursu Kategorie konkursu Formularze zgłoszeniowe Regulamin konkursu Fotorelacje Powrót do Termedia.pl
Zaproszenie
Szanowni Państwo!

Zapraszamy do zgłaszania kandydatur w kolejnej, siedemnastej już edycji konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny organizowanego przez Wydawnictwo Termedia i redakcję „Menedżera Zdrowia”. Jego celem od początku było wyłonienie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które szczególnie wyróżniły się w polskiej medycynie.
Kandydatów w poszczególnych kategoriach do 31 października 2017 r. mogą zgłaszać organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także indywidualne osoby. Ostatecznego wyboru laureatów we wszystkich kategoriach dokona Kapituła konkursu, w której skład wchodzą najbardziej wpływowe osoby ze świata medycyny, m.in. byli ministrowie zdrowia oraz szefowie najważniejszych organizacji sektora medycznego.

Zwieńczeniem konkursu będzie okolicznościowa gala z udziałem znamienitych gości, która odbędzie się 11 stycznia 2018 r. na Zamku Królewskim w Warszawie. W poprzednich edycjach statuetki laureatom wręczali urzędujący ministrowie zdrowia: prof. Zbigniew Religa, Marek Balicki, Leszek Sikorski, czterokrotnie Ewa Kopacz, Bartosz Arłukowicz, Sławomir Neumann, Konstanty Radziwiłł.
Życzymy powodzenia!

Organizatorzy
PARTNER
PATRONATY
HONOROWE
PATRONATY
MEDIALNE