Praca

Wydawnictwo medyczne poszukuje pracowników na stanowiska:

Termedia jako najsilniejsze wydawnictwo naukowe w Środkowej i Wschodniej Europie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje
Digital Sales Specialist
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
· Sprzedaż powierzchni reklamowej w serwisach Wydawnictwa.
· Bieżąca obsługa klientów wydawnictwa.
· Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
· Współpraca z domami mediowymi, agencjami PR oraz klientami bezpośrednimi.
· Przygotowywanie ofert specjalnych, raportów po kampanii, dbałości o merytoryczną oraz graficzną oprawę prezentacji sprzedażowych.
· Współpraca z działami spółki – redakcje, dział rozwoju, marketing.
· Realizacja celów sprzedażowych.

Oczekujemy:
· Doświadczenie w sprzedaży w segmencie digital.
· Znajmości zasad panujących na rynku reklam w segmencie farmaceutycznym
· Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
· Dobra znajomość rynku mediów.
· Umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne.
· Zorientowanie na realizację celów.

Oferujemy:
· Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione złożone z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii uzależnionej od osiągniętych wyników.
· Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnym punkcie Warszawy.
· Rozwojową pracę w prestiżowym specjalistycznym Wydawnictwie.
· Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji.
· Przyjazną atmosferę pracy.
· Dużą samodzielność w działaniu.
· Kartę multisport

Termedia jest liderem w branży zdrowie i medycyna. Organizujemy konferencje, sympozja, zjazdy i kongresy medyczne. Jesteśmy także wydawcą czasopism i książek oraz twórcą specjalistycznych portali branżowych.
W związku z dynamicznym rozwojem, do oddziału warszawskiego poszukujemy osoby na stanowisko:
Key Account Manager
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
- Współpraca z kluczowymi klientami reklamowymi branży farmaceutycznej i nie tylko w ramach sprzedaży oferty produktów,
- Realizacja planów sprzedażowych w powierzonych projektach,
- Prezentacja i sprzedaż ofert niestandardowych i projektów specjalnych podczas spotkań handlowych,
- Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami z branży farmaceutycznej i innych obszarów,
- Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie i rozwijanie relacji.

Wymagania:
- Wymagana znajomość branży farmaceutycznej,
- Motywacja, entuzjazm i zaangażowanie w pracę,
- Umiejętności budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem, umiejętności prowadzenia prezentacji handlowych.

Oferujemy:
- Możliwość zdobycia doświadczenia w jednym z najbardziej uznanych Wydawnictw specjalizujących się w branży: zdrowie, medycyna, farmacja,
- Stabilność zatrudnienia,
- Przyjazną i twórczą pracę.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.
Adres: praca_warszawa@termedia.pl
Wydawnictwo podejmie współpracę z firmą lub osobą oferującą kompleksowe opracowanie książek i czasopism naukowych o tematyce medycznej, obejmujące następujący zakres prac:

- Redakcja językowa
- Korekta językowa i techniczna
- Opracowanie graficzne (projekt layoutu, przygotowanie materiału ilustracyjnego)
- Skład (InDesign)
- Kontakt z autorami
- Oczekujemy doświadczenia w przygotowywaniu publikacji z zakresu medycyny, w tym udokumentowanej realizacji co najmniej pięciu książek naukowych

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie adnotacji:
Zgadzam się na przetwarzanie danych przekazanych przeze mnie w CV i w innych materiałach rekrutacyjnych przez Termedia sp. z o. o., w ramach rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o zatrudnieniu.

Jeśli chcą Państwo brać udział także w przyszłych rekrutacjach, w zgłoszeniu prosimy o zawarcie dodatkowo adnotacji:
Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Termedia sp. z o. o. danych osobowych przekazanych przeze mnie w CV i w innych materiałach rekrutacyjnych, także w ramach przyszłych rekrutacji, w okresie do 31 grudnia pierwszego pełnego roku kalendarzowego po roku zgłoszenia mojej kandydatury.

Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych osobowych kandydatów jest Termedia Sp. z o.o., ul. Kleeberga 8, 61-615 Poznań, iod@termedia.pl), która przetwarza je w celu rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, oraz prawo skargi do UODO. Kandydat może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym czasie. Pełna informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych jest dostępna tutaj

CV z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres:
Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
lub drogą elektroniczną:
praca@termedia.pl