facebook linkedin twitter
 
Kursy w ramach projektu: „Podnoszenie Kompetencji Lekarskich (POKOLEnia) - interdyscyplinarna i holistyczna opieka nad pacjentem geriatrycznym z problemami psychicznymi, reumatologicznymi oraz w opiece okołozabiegowej"
Termin:22.11.2019 - 11.01.2020
Miejsce:Kraków (Centrum Dydaktyczno-Kongresowe CM, ul. św. Łazarza 16)
Organizator:Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum
 
Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum serdecznie zaprasza do udziału w kursach organizowanych w ramach projektu: „Podnoszenie Kompetencji Lekarskich (POKOLEnia) - interdyscyplinarna i holistyczna opieka nad pacjentem geriatrycznym z problemami psychicznymi, reumatologicznymi oraz w opiece okołozabiegowej", współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dwudniowe szkolenia pod okiem wykwalifikowanej kadry dydaktycznej Collegium Medicum, doświadczonych lekarzy oraz psychologów to doskonała okazja nabycia cennej wiedzy, dodatkowych umiejętności medycznych oraz kompetencji społecznych. Szkolenia bazują na Evidence Based Medicine i dotyczą takich sfer wiedzy medycznej, jak choroby i zaburzenia psychiczne, choroby układu kostno-stawowo-mięśniowego oraz umiejętności chirurgiczne w postępowaniu z pacjentami w wieku podeszłym.

Szkolenia są skierowane do lekarzy wszystkich specjalności - a także lekarzy rezydentów oraz lekarzy wykonujących zawód w ramach działalności leczniczej jako praktyki zawodowej.

Kursy dają możliwość zdobycia aż 16 punktów edukacyjnych.

Zapraszamy do udziału w kursach stacjonarnych w Krakowie. Najbliższe szkolenia:
22-23 listopada 2019 – moduł reumatologiczny
14-15 grudnia 2019 – moduł chirurgiczny
10-11 stycznia 2020 – moduł psychiatryczny

Rejestracja online na stronie internetowej projektu.

Warunek uczestnictwa – posiadanie prawa wykonywania zawodu lekarza.

Kursy są bezpłatne – koszt w całości finansowany jest z funduszy Unii Europejskiej.
Zachęcamy do odwiedzenia strony projektu https://pokolenia.cm-uj.krakow.pl lub kontaktu z Biurem Projektu - mail: pokolenia@cm-uj.krakow.pl, tel. 12 619-97-09
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe