III Konferencja Wytyczne w Otologii Towarzystwa Otorynolaryngologów, Foniatrów i Audiologów Polskich
Termin:05.04.2018 - 07.04.2018
Miejsce:Kraków (Hotel Galaxy Gęsia 22 A 31-535 Kraków)
Organizator:Towarzystwo Otorynolaryngologów, Foniatrów i Audiologów Polskich
WWW:www.otolaryngologia2018.com
 
Szanowni Państwo!
Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na III Konferencję pt. Wytyczne w Otologii Towarzystwa Otorynolaryngologów, Foniatrów i Audiologów Polskich, która odbędzie się w Krakowie w dniach 5-7 kwietnia 2018 roku, równolegle z międzynarodowym sympozjum The 4th International Symposium on Otosclerosis and Stapes Surgery.

Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń w zakresie leczenia schorzeń otolaryngologicznych. Program konferencji dotyczyć będzie współczesnych metod diagnostyki, leczenia oraz rehabilitacji zaburzeń słuchu. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi doniesieniami ze świata dotyczącymi diagnozowania i leczenia otosklerozy, a także z nowoczesnymi technologiami medycznymi. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji oraz do zgłaszania referatów i propozycji organizacji paneli dyskusyjnych.

Spotkanie w Krakowie będzie także okazją do przypomnienia sylwetki, działań i zasług Jana Miodońskiego, kierownika krakowskiej Kliniki Otorynolaryngologii w latach 1934-1963, jednego z najwybitniejszych polskich otorynolaryngologów, pioniera w zakresie operacji tympanoplastycznych w skali nie tylko krajowej, ale też międzynarodowej. Do zobaczenia w Krakowie.

TEMATY KONFERENCJI:
• Diagnostyka, leczenie i rehabilitacja w zaburzeniach słuchu, głosu i mowy
• Choroby nosa, gardła, uszu i krtani
• Choroby nowotworowe
• Laryngologia dziecięca
• Chirurgia uszu, zatok i krtani
• Obiektywne metody badania słuchu
• Implanty słuchowe
• Etiologia i leczenie szumów usznych, zawrotów głowy oraz zaburzeń równowagi

Rejestracja:
Wczesna rejestracja: 10 grudnia 2017 r.
Zwykła rejestracja: 15 stycznia 2018 r.
Późna rejestracja: 20 marca 2018 r.
Kontakt
e-mail: sekretariat@otolaryngologia2018.com
www.otolaryngologia2018.com

Osoby, które będą uczestniczyły w III Konferencji pt. Wytyczne w Otologii Towarzystwa Otorynolaryngologów, Foniatrów i Audiologów Polskich będą mogły bezpłatnie uczestniczyć w odbywającym się międzynarodowym sympozjum The 4th International Symposium on Otosclerosis and Stapes Surgery.
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe