III Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej
Termin:05.03.2018
Miejsce:Warszawa (Centrum Olimpijskie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Warszawa, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4)
Organizator:Polska Koalicja Medycyny Personalizowanej - Stowarzyszenie
WWW:www.mfmp.pl
 
III Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej to cyklicznie odbywające się wydarzenie, które stało się platformą wymiany wiedzy i doświadczenia oraz okazją do spotkania ekspertów, którzy na co dzień zajmują się szeroko rozumianą ochroną zdrowia.
Forum to interdyscyplinarna, wielowymiarowa przestrzeń w której krzyżują się punkty widzenia oraz racje pacjentów i lekarzy oraz instytucji rządowych i administracji publicznej. Ranga Forum z roku na rok wzrasta, wpisując na stałe Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej do kalendarza kluczowych wydarzeń kierowanych do najważniejszych interesariuszy rynku medycznego.
W tegorocznym, III Międzynarodowym Forum Medycyny Personalizowanej, udział potwierdził i zaszczyci swoją obecnością w charakterze prelegenta, prof. dr hab. n. med. Łukasz Szumowski, Minister Zdrowia. Wydarzenie zostało również objęte Patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina.
Inspirujące wykłady, panele dyskusyjne oraz debaty z udziałem polskich i międzynarodowych ekspertów, poświęcone aspektom medycznym, ekonomicznym czy technologicznym, będą niepowtarzalną okazją do dyskusji nad rozwojem medycyny personalizowanej w Polsce.
III Międzynarodowe Forum Medycyny Personalizowanej odbędzie się 5 marca w godz. 9.00-18.00 w Centrum Olimpijskim PKOI przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4 w Warszawie.
Więcej informacji oraz bezpłatna rejestracja dla uczestników dostępne są na stronie internetowej www.mfmp.pl.
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe