III Śląskie Forum Laryngologiczne
Termin:16.02.2017 - 18.02.2017
Miejsce:Ustroń
Organizator:Centrum Medyczne MAVIT
WWW:sfl.edu.pl
 
Centrum Medyczne MAVIT organizuje III Śląskie Forum Laryngologiczne: „Współczesne wyzwania w audiologii i otoneurologii”, które odbędzie się w dniach 16-18 lutego 2017 r. w Ustroniu.

Współorganizatorem konferencji jest Oddział Kliniczny Otorynolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Kierownikiem naukowym jest prof. dr hab. n. med. Maciej Misiołek. Patronat naukowy nad wydarzeniem sprawuje Oddział Śląsko-Opolski Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi. Patronem honorowym spotkania jest Rektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach prof. dr hab. n. med. Przemysław Jałowiecki.
Do uczestnictwa w roli Prelegentów zostali zaproszeni znakomici Goście – powszechnie uznane autorytety w dziedzinie audiologii, otologii i otoneurologii z kraju, a także z zagranicy. W czasie trwania wydarzenia przewidziane są dwie części naukowe: wykładowa oraz warsztatowa, podczas których będą poruszane m.in. zagadnienia diagnostyki i leczenia szumów usznych i zawrotów głowy.
Uczestnictwo w III Śląskim Forum Laryngologicznym to doskonała okazja nie tylko do podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych, lecz także aktywnego wypoczynku w górskiej scenerii. Zgodnie z istniejącą już tradycją zimowe spotkanie w Beskidzie Śląskim będzie urozmaicone jazdą na nartach i zawodami narciarskimi.

Centrum Medyczne MAVIT głęboko wierzy, że III Śląskie Forum Laryngologiczne na stale wpisze się w kalendarium wydarzeń laryngologicznych na Śląsku i w kraju oraz przyczyni się do dalszej integracji środowiska.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami: sfl.edu.pl

© 2017 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe