Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "25 lat Opieki paliatywnej w Łodzi 2018"
Termin:27.04.2018
Miejsce:Łódź (hotel Double Tree By Hilton w Łodzi ul. Łąkowa 29)
Organizator:Stowarzyszenie Hospicjum Łódzkie
WWW:www.hospicjum@sns.pl
 
Szanowni Państwo,
Minęło 25 lat od daty powstania Stowarzyszenia Hospicjum Łódzkie, jednej z pierwszych organizacji w województwie łódzkim, które jako podstawowy zakresie swojej działalności przyjęły propagowanie idei opieki paliatywnej i pomoc pacjentom nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom. W ciągu dwudziestu pięciu lat w województwie łódzkim takich organizacji oraz jednostek opieki paliatywnej powstało wiele. Z radością możemy przyjąć, że w każdym powiecie pacjenci mają dostęp do opieki paliatywnej. Nadal pozostaje wiele do zrobienia jednak na pewno możemy stwierdzić ze przebyliśmy długą drogę od niebytu do wielu specjalistycznych ośrodków.
Chcielibyśmy aby ten jubileusz stał się okazją do spotkania na konferencji naukowo-szkoleniowej „25-lecia Opieki Paliatywnej i Hospicyjnej w Łodzi i w województwie łódzkim” w dniu 27 kwietnia 2018 roku o godzinie 11.15 w Sali balowej hotelu Double Tree By Hilton w Łodzi ul. Łąkowa 29. Szczegółowy program konferencji w załączeniu.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się spotkać i powspominać. Będzie to możliwe w pierwszej części konferencji. Druga część konferencji będzie zawierała wykłady merytoryczne.
Konferencja będzie poprzedzona Mszą Świętą z udziałem Księdza Arcybiskupa Grzegorza Rysia Metropolity Łódzkiego o godzinie 9.00 w Kościele Matki Boskiej Zwycięskiej na ul. Łąkowej 29 w Łodzi.
Udział w konferencji jest bezpłatny po uprzednim przesłaniu zgłoszenia, wysyłać na adres mailowy: hospicjum@sns.pl lub pod tel. 502 640 351, tel./fax (42) 637 90 24 do 20 kwietnia 2018 r. lub wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.hospicjum@sns.pl
dr n. med. Aleksandra Ciałkowska-Rysz
Przewodnicząca Komitetu Naukowego
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe