Kontrowersje w Chirurgii Naczyniowej: Dostępy Naczyniowe do Hemodializ
Termin:21.03.2017
Miejsce:Warszawa (Aula A Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Księcia Trojdena 2a w Warszawie)
Organizator:SKN przy Oddziale Chirurgii Ogólnej i Oddziale Chirurgii naczyniowej Szpitala Wolskiego im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie SKN „Kindley" przy Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
WWW:www.facebook.com/KontrowersjeWChirurgiiNaczyniowej
 
Kontrowersje w Chirurgii Naczyniowej to cieszący się dużą popularnością pośród studentów uczelni medycznych cykl spotkań w atrakcyjny sposób poruszających aktualne tematy z zakresu chirurgii naczyniowej, angażujących w dyskurs zarówno studentów jak i goszczących na nich lekarzy specjalistów.

Tegoroczna, piąta edycja dotyczyć będzie zagadnień związanych z dostępami naczyniowymi do hemodializ – planowania zabiegu, technik wykonywania zespoleń oraz leczenia powikłań. Poruszony zostanie również aspekt anestezjologiczny.
Nad poprawnością merytoryczną konferencji czuwać będzie komitet naukowy złożony z ekspertów w dziedzinie chirurgii naczyniowej.

Konferencja odbędzie się 21 marca 2017 roku o godz. 17:00 w Auli A Centrum Dydaktycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Księcia Trojdena 2a w Warszawie.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego fanpage konferencji, na którym publikowane są aktualności oraz informacje dotyczące rejestracji internetowej uczestników:
https://www.facebook.com/KontrowersjeWChirurgiiNaczyniowej

Organizatorami „Kontrowersji w Chirurgii Naczyniowej” są studenckie koła naukowe:
• SKN przy Oddziale Chirurgii Ogólnej i Oddziale Chirurgii naczyniowej Szpitala Wolskiego
im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie
• SKN „Kindley" przy Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej
Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
oraz zaproszeni goście.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe