Międzynarodowa Konferencja Farmaceutyczna Pharma Bridge Europe – South Africa
Termin:02.12.2018 - 08.12.2018
Miejsce:Kapsztad, RPA (Hotel Lord Charles)
Organizator:Cogno Medical Sp. z o.o., European Center for Healthcare Strategies & Policies, Biuro Podróży New Poland Sp. Z o.o.
WWW:konferencje.pro/cogno-medical/
 
Międzynarodowa Konferencja Farmaceutyczna Pharma Bridge Europe – South Africa odbędzie się w dniach 2-8 grudnia 2018 w Kapsztadzie.
Celem wydarzenia jest poznanie doświadczeń, rozwiązań i najlepszych praktyk branży aptecznej w RPA. Ponadto, Konferencja umożliwia integrację w gronie kluczowych osób z polskiego środowiska aptekarskiego, na kilka miesięcy przed startem karuzeli wyborczej do OIA i NIA. Wszystko to odbędzie się w pięknym miejscu w Republice Południowej Afryki - kraju o rozwiniętym sektorze dystrybucji farmaceutycznej, którego ważnym elementem jest opieka farmaceutyczna i z którego doświadczeń korzysta wiele innych krajów z całego świata.
Program Międzynarodowej Konferencji CF4P "Pharma Bridge Europe-South Africa" obejmuje V bloków tematycznych:

I. Opieka farmaceutyczna – bezpieczny, odpowiedzialny, kosztowo-efektywny system ochrony zdrowia - wykłady + dyskusja

II. Codzienne wyzwania Farmaceuty w pracy w Aptece - wizyty w lokalnych aptekach (do wyboru apteki szpitalne, sieciowe i indywidualne)

III. Krajowa polityka lekowa, Program leków podstawowych - wykłady + dyskusja
IV.E-recepty – dyskusja

V. Rola i przyszłość farmaceuty w systemie ochrony zdrowia
Pharma Bridge Europe – South Africa łączy środowisko farmaceutów – praktyków, badaczy, przedstawicieli instytucji rządowych, samorządowych i stowarzyszeń branżowych – europejskich i południowo-afrykańskich, we wspólnej debacie na temat Systemu Opieki Farmaceutycznej.
Konferencja przeznaczona jest dla kierowników i właścicieli aptek ogólnodostępnych, aptek szpitalnych i hurtowni farmaceutycznych, menedżerów i ekspertów odpowiedzialnych za dystrybucję leków oraz usługi farmaceutyczne, a także dla decydentów i regulatorów rynku farmaceutycznego. Planujemy udział ok 100 delegatów z Polski.
Program wyjazdu, sylwetki prelegentów, szczegółowe informacje, cennik oraz zapisy dostępne są na stronie internetowej wydarzenia.
Całkowity koszt udziału w Konferencji to tylko 9.650 pln.
Dla kierowników i pracowników aptek, użytkowników portalu www.pharmintouch.pl przygotowaliśmy atrakcyjny rabat.
Do zobaczenia w RPA!

Kontakt:
info@cogno.eu
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe