Termedia.pl
 
 
eBook: Natręctwa

Download free chapter
Maciej Żerdziński

Termedia sp. z o.o.
ISBN: 978-83-7988-349-3
price: 65.00(5% VAT included)
Add to cart
 
 
Ze względu na ogromne zainteresowanie książką „Natręctwa” autorstwa dr Macieja Żerdzińskiego, Wydawnictwo Termedia zdecydowało się na dodruk publikacji, która już wkrótce będzie dostępna nie tylko w wersji papierowej, ale również w formie pdf., mobi i epub.

Natręctwa są efektem zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych i są związane z kluczowym etapem psychologicznego rozwoju człowieka. Istotnym wymiarem problematyki natręctw jest zjawisko występowania tych symptomów w różnych schorzeniach, jak schizofrenii, zaburzeniach sfery afektywnej, zaburzeniach lękowych, zaburzeniach odżywiania, dysmorfofobii, czy zespołów uzależnienia od substancji psychoaktywnych.
W poszczególnych rozdziałach książki autor omawia wszystkie te kwestie w sposób dogłębny i zgodny z wiedzą współczesnych badaczy oraz z własnymi doświadczeniami klinicznymi. Jest to pozycja skierowana zarówno do pacjentów, poszukujących odpowiedzi na nurtujące pytania związane z chorobą, jak i dla psychiatrów, lekarzy rodzinnych oraz lekarzy w trakcie specjalizacji, prowadzących terapie.
Share:
Share:
more
 
 
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe