Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

32nd EUROPEAN ACADEMY OF CHILDHOOD DISABILITY ANNUAL MEETING 2020 odbędzie się online

Autor: Katarzyna Barabasz |Data: 26.10.2020
 
 
Już prawie 1000 osób z całego świata, miedzy innymi z Kanady, USA, Szwecji, Luksemburga, Wielkiej Brytanii czy Singapuru zarejestrowało się na 32nd European Academy of Childhood Disability Annual Meeting 2020.
W oczekiwaniu na tradycyjne spotkanie, oferujemy spotkanie w przestrzeni wirtualnej, w terminie 25-28 listopada 2020. Zapraszamy do rozmów, dyskusji i wymiany doświadczeń z najwybitniejszymi profesorami z całego świata m. n. z Kanady, Włoch czy Australii.
European Academy of Childhood Disability, działa w Europie od ponad 30 lat. Jest jedną z najważniejszych w Europie i na świecie organizacją poświęconą wsparciu osób z niepełnosprawnościami wieku rozwojowego. To także interdyscyplinarne forum naukowe oraz edukacyjne, skupiające zarówno specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, jak i szkolących się lekarzy/terapeutów, studentów oraz osoby opiekujące się pacjentami z różnymi rodzajami niepełnosprawności (przede wszystkim mózgowym porażeniem dziecięcym).

Konferencja zostanie podzielona na pięć modułów tematycznych: problemy nerwowo-mięśniowe, choroby współistniejące, wsparcie technologiczne procesu rehabilitacji, neuroplastyczność, zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego. Zapraszamy na wirtualne przemówienia key note speakerów, podcasty, sesje plakatowe, minisympozja i kursy instruktażowe.

Zaproszenie na konferencję przyjęli najwybitniejsi profesorowie:

- Peter Rosenbaum MD, FRCP(C), Kanada
- Andrea Guzzetta MD, PhD, Włochy
- Roslyn N Boyd, PhD, PT, Australia
- Jaap Harlaar MD, PhD, Holandia
- Henry Chambers MD, USA
- i wiele innych.

Już dziś zapraszamy do rejestracji i zapoznania ze szczegółowym programem Konferencji!

REJESTRACJA


ZOBACZ PROGRAM
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe