Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

IV Konferencja Otępienie w praktyce - online

Autor: Katarzyna Barabasz |Data: 16.05.2021
 
 
Najnowsze doniesienia dotyczące etiologii różnych typów otępień i eksperymentalnych metod leczenia oraz rekomendacje dotyczące zasad postępowania w codziennej praktyce lekarskiej - z takimi zagadnieniami będą mogli się zapoznać uczestnicy IV Konferencji Otępienie w Praktyce, która odbędzie się 27-28 maja 2021 r.
O wysoki poziom merytoryczny spotkania zadba komitet organizacyjny, w skład którego wchodzą: prof. Tomasz Gabryelewicz, prof. Maria Barcikowska oraz dr Anna Barczak.

W programie m. in.:

- kontrowersje dotyczące etiopatogenezy różnych typów otępień,
- metody diagnostyki różnicowej,
- metody postępowania w otępieniu,
- różne postacie choroby Alzheimera,
- psychogeriatria,
- neuropsychiatria i koronawirus.

Zapraszamy do obejrzenia zaproszenia prof. Tomasza Gabryelewicza!

- Zaplanowaliśmy 26 praktycznych wykładów w 6 sesjach tematycznych. Wykładowcami będą najlepsi eksperci w dziedzinie chorób otępiennych. W trakcie konferencji zostanie przedstawione szerokie spektrum zagadnień związanych z etiopatogenezą, rozpoznawaniem i leczeniem różnych chorób otępiennych oraz towarzyszącym im zaburzeń neuropsychincznych. Będą również referaty dedykowane biomarkerom, zaburzeniom somatycznym, czy znaczeniu właściwej diety - mówi prof. Gabryelewicz.ZOBACZ PROGRAM SZCZEGÓŁOWY


Zarejestruj się bezpłatnie na transmisję online lub wykup miesięczny dostęp do materiałów z konferencji, które będzie można obejrzeć przez 30 dni po zakończeniu wydarzenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe