Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Pogotowie Neurologiczne

Autor: Karolina Gawarzewska |Data: 15.06.2020
 
 
1 lipca wystartowała pierwsza e-konferencją „Pogotowie neurologiczne”, której kierownikiem naukowym jest prof. Konrad Rejdak. Wydarzenie odbywa się w innowacyjnej formule, pozwalającej na swobodną wymianę poglądów oraz interaktywne uczestniczenie w sesjach. Główne tematy e-spotkania to szybkie identyfikowanie zagrożenia neurologicznego, poprawa diagnozy wybranych jednostek chorobowych oraz optymalizacja leczenia pacjentów.
{literal}{/literal}
Program wydarzenia przybliża uczestnikom najpoważniejsze problemy neurologiczne w szybko zmieniającej się rzeczywistości, kładąc nacisk na jak najlepszą diagnostykę i wybór optymalnych terapii.

Eksperci omawiają najczęstsze problemy i choroby neurologiczne, przedstawią zalecenia i rekomendacje oraz zaprezentują najtrudniejsze przypadki kliniczne, które pojawiły się w ich praktyce lekarskiej.

W programie zaplanowano się również tematykę związaną z zaburzeniami neurologicznymi, takimi jak udar niedokrwienny i krwotoczny, choroby zapalne układu nerwowego oraz stany napadowe, prowadzącymi do ciężkiego kalectwa i śmierci.

Wydarzenie potrwa od 1 do 3 lipca br.

Zapraszamy serdecznie do udziału i zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem.

Wszelkie informacje znajdują się na stronie www.pogotowieneurologiczne.pl
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe