Wyślij
Udostępnij:
 
 

X Konferencja Priorytety w Ochronie Zdrowia 2021 – online

Redaktor: Anna Borowiak |Data: 20.11.2020
 
 
Zdrowie publiczne w dobie pandemii, polityka lekowa, rola sektora prywatnego w polskim systemie ochrony zdrowia oraz priorytety w wybranych obszarach terapeutycznych – to wybrana tematyka tegorocznej konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2021, która odbędzie się już po raz dziesiąty.
Liderzy opinii, przedstawiciele najważniejszych urzędów, praktycy i reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego będą debatować o finansach i zarządzaniu w ochronie zdrowia, rozwoju branży farmaceutycznej, o roli sektora prywatnego w polskim systemie ochrony zdrowia, sieci szpitali, informatyzacji i start-upach medycznych, a także o neurologii, dermatologii, onkologii, pulmonologii, wakcynologii, neonatologii i hematologii.

Tym razem, z uwagi na pandemię koronawirusa, wydarzenie odbędzie się w formie internetowej. Debaty, wykłady i prezentacje zorganizowane zostaną zdalnie. Transmisja odbędzie się 13–14 stycznia 2021 roku i dostępna będzie na platformie termedia.pl

Konferencja Priorytety w Ochronie Zdrowia 2021, od dziesięciu już lat umożliwia wymianę doświadczeń, prezentację innowacyjnych rozwiązań w branży farmaceutycznej i nowych pomysłów na zarządzanie systemem ochrony zdrowia. Pokazuje, jak ważne jest to zagadnienie w debacie publicznej.
Na obszerny program tegorocznej konferencji złoży się kilkadziesiąt sesji w blokach tematycznych.

Problematyka sesji to następujące tematy:
• Polityka lekowa oraz bezpieczeństwo lekowe
• Innowacje w farmacji
• Priorytety na 2021 rok w wybranych obszarach terapeutycznych
• System ochrony zdrowia – priorytety na 2021 rok
• Finanse i zarządzanie w ochronie zdrowia
• Cyfryzacja i informatyzacja sektora zdrowia w dobie pandemii

Ideą przewodnią konferencji – zgodnie z nazwą – będą Priorytety w Ochronie Zdrowia. O wyzwaniach będą dyskutować zarówno specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, decydenci kształtujący systemy opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele najważniejszych urzędów, liderzy opinii, reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.

W imieniu Rady Naukowej konferencji, redakcji „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego” oraz Wydawnictwa Termedia zapraszamy do merytorycznej współpracy i udziału w dyskusji nad przyszłą organizacją systemu ochrony zdrowia w Polsce i priorytetami na 2021 rok.


Rada Naukowa Konferencji
Redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”


Zarejestruj się już teraz>>>

ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE

/////
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe