Wyślij
Udostępnij:
 
 
Zobacz, o czym debatowaliśmy podczas "Priorytetów 2019"
Źródło: KL
Redaktor: Krystian Lurka |Data: 18.01.2019
 
 
Na Zamku Królewskim liderzy opinii, przedstawiciele urzędów i praktycy określili wyzwania na 2019 rok. Rozmawialiśmy o nadziejach związanych z podwyższaniem nakładów finansowych na zdrowie i kłopotach sieci szpitali. Debatowaliśmy o polityce lekowej. Odpowiedzieliśmy na pytanie, czy możliwe jest innowacyjne zarządzenie jednostkami ochrony zdrowia w Polsce. Mówiliśmy o powszechnym programie szczepień, modelu opieki koordynowanej nad pacjentem z chorobą Parkinsona i działaniach na rzecz poprawy sytuacji szpitali. Efekt? Do obejrzenia poniżej. Prezentujemy nagrania ze wszystkich sesji "Priorytetów 2019".
Sala Wielka

Sesja "Wyzwania dla systemu na 2019 rok" w ramach debaty "Wspólnie dla Zdrowia"


"Lekowy kompromis - oczekiwania pacjentów, środowiska medycznego, przemysłu i możliwości finansowe państwa, czyli jak osiągnąć lekowy kompromis"


"Współpraca lekarz, fizjoterapeuta, pacjent to podstawa nowoczesnej i efektywnej terapii, czy polski system jest gotowy na zmiany w rehabilitacji?"


"Czy jest możliwe innowacyjne zarządzenie jednostkami ochrony zdrowia w Polsce?". Panel Think-Tanku "Innowacje dla Zdrowia"


"Kadry – czyli jak wykształcić dobrych pracowników medycznych, skąd wziąć pieniądze na ich wypłaty i co zrobić, żeby nie wyjeżdżali?"


"15 miesięcy szpitali w sieci: co z tego wynika?"


Sala Koncertowa

"New approaches to healthcare – british experience"


"Immunoterapia jako krok milowy w walce z nowotworami płuca – wyzwania i szanse"


"Znaczenie rozszerzenia powszechnego programu szczepień dla zdrowia publicznego. Jak osiągnąć najlepsze efekty krok po kroku?"


"Model opieki kompleksowej i koordynowanej nad pacjentem z chorobą Parkinsona"


"6 procent, czyli jak wydamy dodatkowe środki na zdrowie?"


"Wielopłaszczyznowe działania na rzecz poprawy sytuacji szpitali. Sesja pod patronatem Polskiej Federacji Szpitali"


Prezentacja wyników projektu badawczego Polskiej Federacji Szpitali w ramach grantu naukowego National Cancer Institute: "Smoke free hospitals"

 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe