Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Wykorzystaj potencjał E-Kongresu Starzenia

Autor: Wojciech Jankowski |Data: 13.07.2020
 
 
Trwa E-Kongres Starzenia - Pacjent 65+ w Codziennej Praktyce Lekarskiej. Codziennie w internetowym wydarzeniu uczestniczy ponad 1000 lekarzy. Przed nami kolejne dni pełne merytorycznych wykładów najlepszych specjalistów i liderów opinii.
Dzięki nowoczesnej platformie nasze wydarzenie online to nie tylko merytoryczne wykłady dla lekarzy, ale także możliwość zadawania pytań prowadzącym na żywo, interaktywne dyskusje. Są także wirtualne stoiska firm z materiałami edukacyjnymi. Na niektórych można również w Pokoju Spotkań osobiście porozmawiać z przedstawicielami firm.

Zachęcamy do pełnego udziału w E-Kongresie i wypróbowania wszystkich dostępnych dla uczestników możliwości.

- Myślę, że E-Kongres nabiera szczególnego znaczenia ze względu na to, że infekcja COVID-19 jest szczególnie dotkliwa i niebezpieczna dla osób starszych. Wiedza, którą próbujemy poszerzać od wielu lat na temat chorowania osób starszych, okazuje się nam wszystkim bardzo potrzebna. Nagle pojawia się problem, jak leczyć pacjenta z infekcją COVID-19 i jak ona zmienia przebieg chorób sercowo-naczyniowych, cukrzycy, czy też innych schorzeń, jakie dotykają osoby starsze - mówi prof. Tomasz Grodzicki, kierownik naukowy E-Kongresu.

Zachęcamy również do odwiedzenia wirtualnych stoisk firm z materiałami edukacyjnymi.

Skorzystanie z wiedzy wykładowców bezpłatnie będzie możliwe do 16 lipca. Uczestnicy za udział w wydarzeniu otrzymają certyfikat z punktami edukacyjnymi. Aby mieć dostęp do nagrań z E-Kongresu, można wykupić pakiet premium, gwarantujący 30 dni dostępu do wszystkich materiałów.

Zapraszamy na stronę: www.kongresstarzenia.pl
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe