Wyślij
Udostępnij:
 
 
Skrining w raku płuca. Gdzie jesteśmy?

Skrining w raku płuca. Gdzie jesteśmy?

Autor: Wojciech Jankowski |Data: 25.04.2019
 
 
6 maja o godz. 19 rozpocznie się kolejne webinarium w ramach e-Akademii Raka Płuca. Zaproszone grono ekspertów, wybitnych specjalistów z dziedzin onkologii, pneumonologii, torakochirurgii i radiologii, zaprezentuje obecny stan i wspólnie przedstawią praktyczne wskazówki dotyczących wykorzystania skriningu w raku płuca.
Tym razem prowadzący, prof. Joanna Chorostowska-Wynimko, sekretarz generalny ERS oraz prof. Dariusz Kowalski, prezes Polskiej Grupy Raka Płuca, wspólnie z prof. Tadeuszem Orłowskim, wybitnym torakochirurgiem, kierownikiem Kliniki Chirurgii Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc oraz dr n. med. Barbarą Burakowską, ekspertką radiodiagnostyki, aktywnie uczestniczącej w Narodowym Programie Wczesnego Wykrywania Raka Płuc z ramienia Instytutu Chorób Płuc i Gruźlicy organizowanego przez Ministerstwo Zdrowia, będą przedstawiać najnowszą wiedzę na temat skriningu w raku płuca.

Temat?
Skrining w raku płuca. Gdzie jesteśmy?

Kiedy?
6 maja 2019 o godzinie 19.

Grono ekspertów:
- prof. Joanna Chorostowska-Wynimko,
- prof. Dariusz Kowalski,
- prof. Tadeusz Orłowski,
- dr n. med. Barbara Burakowska.

OGLĄDAJ

Dostęp do webinarium jest bezpłatny, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja pod adresem: www.termedia.pl/Konferencje/r?e=1124&l=1.

Webinarium pt. "Skrining w raku płuca. Gdzie jesteśmy?" jest częścią e-Akademii Raka Płuca dostępnej pod adresem: www.termedia.pl/rakpluca.
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe