Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

8. Konferencja Post EULAR&ACR

Autor: Alicja Kostecka |Data: 05.12.2019
 
 
Nowe kierunki rozwoju reumatologii w świetle doniesień z konferencji w Madrycie (EULAR) i Atlancie (ACR) zostaną zaprezentowane uczestnikom 8. Konferencji Post EULAR&ACR, która odbędzie się w dniach 6-7 grudnia br. w Poznaniu.
Udział w konferencji to doskonała lekcja dla lekarzy reumatologów na temat leczenia biologicznego, które stanowi przełom w terapii chorób reumatycznych, na ten temat będzie mówił m.in. prof. Sławomir Jeka, autor publikacji książkowej wydanej w Wydawnictwie Termedia pt. „Leczenie biologiczne i innowacyjne w reumatologii”, który w kuluarach podpisywał będzie egzemplarze autorskie swojej publikacji.

Ponadto wiele ciekawych doniesień nie tylko z EULAR i ACR, ale także ze swojej praktyki klinicznej przedstawią polscy eksperci w reumatologii. Między innymi na temat stanu leczenia osteoporozy w Polsce i nowych możliwościach leczenia opowie prof. Marek Brzosko, Krajowy Konsultant w Reumatologii.
Więcej w programie:www.termedia.pl/Konferencja-VIII-Konferencja-Post-EULAR--Intro,1041,6526.html
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe