Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Kontrowersje i postępy w reumatologii już za tydzień

Autor: Alicja Kostecka |Data: 13.05.2019
 
 
Już 23 maja w Krakowie odbędzie się interdyscyplinarna konferencja "Kontrowersje w postępy w reumatologii", której pomysłodawcą i jednym z kierowników naukowych jest prof. Marek Brzosko, konsultant krajowy w dziedzinie reumatologii, prezes Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego.
Organizatorzy zadbali o różnorodność, interdyscyplinarność i atrakcyjność programu dla jak najszerszej grupy lekarzy. Całe przedpołudnie 23 maja, pierwszego dnia konferencji przygotowane jest specjalnie dla osób specjalizujących się w reumatologii, tego dnia odbędzie się także debata „Teraźniejszość i przyszłość polskiej reumatologii” z udziałem obecnego prezesa PTR prof. Marka Brzosko oraz prezesa elekta prof. Wiesława Samborskiego. Wykład inauguracyjny pt. „Powikłania kardiologiczne w czasie systemowej terapii przeciwzapalnej” wygłosi rektor Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Tomasz Grodzicki.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość porozmawiania z liderami polskiej reumatologii oraz zapoznania się z najnowszymi doniesieniami naukowymi z dziedziny reumatologii oraz wymiany poglądów i doświadczeń z najwybitniejszymi specjalistami z wielu pokrewnych dziedzin medycyny.

Organizatorem konferencji jest Wydawnictwo Termedia. Link do programu: www.termedia.pl/Konferencja-Kontrowersje-i-Postepy-w-Reumatologii-Program-szczegolowy,989,7512.html
 
Patronat naukowy portalu
prof. dr hab. Piotr Wiland – kierownik Katedry i Kliniki Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

Redaktorzy prowadzący:
dr n. med. Marta Madej - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
dr n. med. Ewa Morgiel - Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe