Wyślij
Udostępnij:
 
 

Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018 - gorące tematy i kluczowi eksperci

Źródło: EG
Autor: Ewa Gosiewska |Data: 16.11.2017
 
 
Przyszłość sieci, likwidacja NFZ, nowe rozliczenia ze szpitalami, POZ, polityka lekowa, nowe technologie, sprawy kadr i wiele innych gorących zagadnień – to tematy najbliższej edycji konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2018, która odbędzie się już po raz siódmy.
Przewidujemy udział autorytetów wybranych dziedzin medycznych, a także przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia, NFZ oraz kluczowych organizacji sektora zdrowotnego. Już 11 stycznia 2018 r. zgromadzeni w Zamku Królewskim liderzy określą najważniejsze wyzwania na 2018 r.

Uczestnicy mogą spodziewać się gorących dyskusji i kontrowersyjnych tematów. Obecnie trwają intensywne prace nad programem konferencji. Przedsięwzięcie to jest kontynuacją debat przeprowadzanych w panelach dyskusyjnych dotyczących perspektyw rozwoju ochrony zdrowia w Polsce, w pierwszej edycji foresightu medycznego – WIZJA ZDROWIA - Diagnoza i Przyszłość, którą zorganizowaliśmy na początku października 2017 r.

W obszernym programie Priorytetów w Ochronie Zdrowia znajdzie się wiele kluczowych zagadnień związanych z szeroko rozumianym systemem opieki zdrowotnej. Problematyka sesji obejmować będzie m.in. kilka zasadniczych bloków tematycznych: polityka zdrowotna, nowe technologie, finanse i zarządzanie, edukacja a także nowe terapie.

Ubiegłoroczna edycja Priorytetów zgromadziła 900 uczestników, w Internecie dyskusje na żywo śledziło ponad pięćset osób.
Konferencja, podobnie jak w latach ubiegłych, poprzedzi wieczorną galę konkursu Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Zarejestrować się można TUTAJ
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe