Wyślij
Udostępnij:
 
 

Wielodyscyplinarność e-Konferencji Pogotowie Neurologiczne. Poznaj najtrudniejsze przypadki kliniczne w neurologii

Autor: Karolina Gawarzewska |Data: 26.06.2020
 
 
Według danych przedstawionych w 2016 roku przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) wynika, że na padaczkę na całym świecie cierpiało wtedy ponad 50 milionów osób, a z migreną zmagało się nawet 10% populacji. Z jakimi problemami dziś boryka się społeczeństwo? Z jakimi lekarze? Razem z liderami dziedziny neurologii w terminie od 1 do 3 lipca, podczas e-konferencji Pogotowie Neurologiczne omówimy najpoważniejsze problemy.
Aktualna rzeczywistość wymaga dodatkowych analiz niestandardowych przypadków klinicznych, a ich wnioski powinien znać każdy lekarz.

Podczas E-konferencji Pogotowie Neurologiczne zaproszeni wykładowcy omówią sposoby szybkiego identyfikowania zagrożenia neurologicznego. Odpowiedzą na pytanie, jak poprawnie diagnozować wybrane jednostki chorobowe, oraz w jaki sposób optymalizować leczenie pacjentów.

Kierownikiem naukowym wydarzenia jest prof. dr hab. n. med. Konrad Rejdak, prezes elekt Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, kierownik Katedry i Kliniki Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który osobiście zaprasza do udziału w wydarzeniu.

- Bardzo serdecznie zapraszam na pierwszą e-konferencję Pogotowie Neurologiczne, która otwiera cały cykl tego typu konferencji. Chcemy przedstawić najbardziej aktualne i ważne aspekty w naszej dziedzinie, począwszy od stanów nagłych po choroby przewlekłe. Chcemy zwrócić uwagę na różnicowanie tych chorób z innymi stanami chorobowymi. Bardzo ważną cechą tej konferencji jest wielodyscyplinarność. To dynamiczna i interaktywna konferencja - mówi prof. Konrad Rejdak.

Zachęcamy również do nadsyłania swoich opisów przypadków z praktyki klinicznej. Podczas e-konferencji uczestnicy będą mogli na żywo przedstawić i przedyskutować je z ekspertami.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.pogotowieneurologiczne.pl
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe