Wyślij
Udostępnij:
 
 

XI Konferencja Opieka Paliatywna w Polsce 2022

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 10.01.2022
 
 
O dostępności, jakości, problemach i wyzwaniach będą dyskutować lekarze i pielęgniarki podczas XI Konferencji Opieka Paliatywna w Polsce 2022, która odbędzie się 1 i 2 kwietnia br. w Warszawie.
Opieka nad osobami nieuleczalnie chorymi, które zbliżają się do kresu swojego życia, może przyjmować różne formy – domową, ambulatoryjną czy stacjonarną. Jak wynika z naukowych analiz, jej dostępność w Polsce wciąż jest jednak na niewystarczającym poziomie i nie wszyscy mogą liczyć na wsparcie w obliczu śmierci.

Skala i różnorodność problemów są bardzo rozległe. Podczas konferencji specjaliści będą starali się znaleźć rozwiązania – zarówno systemowe, jak i doraźne – w najbardziej drażliwych kwestiach. Poza stanem obecnym skupią się też jednak na nowych rozwiązaniach, jakich dostarcza nauka, i wzorcach z innych krajów. Wszystko w celu zapewnienia godnych warunków potrzebującym. Pieczę nad wartością naukową wydarzenia sprawują dr hab. n. med. Aleksandra Ciałkowska-Rysz oraz dr n. med. Tomasz Dzierżanowski.

XI Konferencja Opieka Paliatywna w Polsce odbędzie się 1 i 2 kwietnia br. w Warszawie. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału i skorzystania z preferencyjnych cen za uczestnictwo, które obowiązują do 31 stycznia.

REJESTRACJA
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.