12TH INTERNATIONAL CONFERENCE OF CONTEMPORARY ONCOLOGY

ONLINE
 
17.03.2021 - 20.03.2021

© 2021 Termedia

ZAPROSZENIE
Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele

Zapraszamy na wirtualną XII Konferencję Współczesnej Onkologii z cyklu „Nowotwory wyzwaniem XXI wieku”. Niestety ze względu na pandemię SARS-Cov2 nie mogliśmy gościć Państwa w Poznaniu w pierwotnie zaplanowanym terminie. Obecna sytuacja nie różni się zbytnio od marca 2020 roku. W związku z tym zdecydowaliśmy się przeprowadzić  konferencję w dniach 17-19 marca 2021 roku w formacie on-line. Wiodący temat badawczy pozostał taki sam, jak wybrany rok temu i brzmi „Przełomy w zrozumieniu i leczeniu raka”. W ostatnich latach przyznano Nagrody Nobla za odkrycia związane z dziedziną onkologii. Na początku 2020 roku ogłoszono, że w USA śmiertelność z powodu raka zmniejszyła się o 29% w ciągu ostatnich 27 lat, podczas gdy tylko w latach 2014-2015 o 2%. Ogólnie to pokazuje, że wykonujemy dobrą robotę. Bieżący program dotyczy najnowszych osiągnięć w lepszym zrozumieniu biologii i terapii raka. Zaprosiliśmy ponownie  światowej sławy prelegentów z różnych krajów oraz czołowych polskich badaczy  i klinicystów. Poprosiliśmy prelegentów o aktualizację lub modyfikację swoich prezentacji. Przykro nam, że nie spotkamy się twarzą  w twarz w  Poznaniu w tym roku.

 

Czasopismo Contemporary Oncology/Współczesna Onkologia wkracza w 25-lecie swojej działalności. Publikowane prace naukowe są częściej cytowane i wierzymy, że wkrótce odzyskamy  nasz IF. Zatrudniliśmy drugiego redaktora naczelnego - dr Piotra Czapiewskiego z Marburga i Gdańska, aby zwiększyć siłę intelektualną czasopisma. Z pewnością zaowocuje to ciągłym podnoszeniem jakości Contemporary Oncology. Nadal jesteśmy indeksowani w wielu wiodących bazach danych, w tym PubMed i Web of Science Clarivate Analytics, podczas gdy wynik cytowań w 2019 roku wyniósł 2,3, a MNiSW 40.

 

Mamy nadzieję, że program konferencji przypadnie Państwu do gustu i będzie bazą do owocnych dyskusji.


Witamy w Poznaniu on-line.


Andrzej Mackiewicz i Piotr Czapiewski

O KONFERENCJI

Partner merytoryczny i nadzór naukowy:
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
Zakład Diagnostyki i Immunologii Nowotworów, Wielkopolskie Centrum Onkologii
Polskie Towarzystwo Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej
Komitet Immunologii i Etiologii Zakażeń Człowieka PAN

Organizator:
Wydawnictwo Termedia

KOMITET NAUKOWY

Andrzej Mackiewicz prof. dr hab. n. med. Andrzej Mackiewicz

TEMATY

 • CZYNNIKI RYZYKA, PROFILAKTYKA I GENETYKA
 • PATOGENEZA RAKA
 • MIKROŚRODOWISKO GUZA
 • HETEROGENICZNOŚĆ I PLASTYCZNOŚĆ GUZA: POTENCJALNY WPŁYW NA RAKA
 • ODPORNOŚĆ NA TERAPIĘ
 • BIOMARKERY RAKA
 • SZCZEPIONKI NA RAKA
 • CZERNIAK
 • NOWOTWORY OŚRODKOWEGO UKŁADU NERWOWEGO U DZIECI: WYZWANIA I SZANSE
 • NOWE TRENDY W LECZENIU RAKA PŁUC
 • TERAPIA CELOWANA
 • ZAAWANSOWANE TECHNIKI MOLEKULARNE W DIAGNOSTYCE NOWOTWORÓW
 • PARTNERZY

  SREBRNY PARTNER

  PARTNER

  SPONSORZY

  FAQ

  Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: szkolenia@termedia.pl

  1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
  Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

  2/ Jak uzyskać fakturę za płatność ?
  W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

  3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
  Tak.

  4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
  Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu konferencji.

  5/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
  Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

  6/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
  Dostęp do nagranych wykładów (dla osób, które wniosły stosowną opłatę), aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty 
  Wydawca dokłada wszelkich starań aby zakres materiałów pokonferencyjnych był jak najszerszy. Niemniej jednak, (przykładając szczególną wagę dla poszanowania praw autorskich),  w przypadku jeśli nie otrzymano zgody na pozostawienie nagranego wykładu w archiwum,  materiał taki nie zostanie opublikowany w archiwum.

  7/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu ?
  Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

  8/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
  Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

  W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem szkolenia@termedia.pl
  Jednocześnie przypominamy, iż osoby wykupujące pakiet premium mają możliwość oglądania materiałów w archiwum VOD

  KONTAKT

  Wydawnictwo Termedia 
  ul. Kleeberga 2
  61-615 Poznań
  tel./faks +48 61 656 22 00
  szkolenia@termedia.pl
  facebook linkedin twitter
  © Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone