8TH CONTINENTAL CONGRESS OF DERMATOLOGY INTERNATIONAL SOCIETY OF DERMATOLOGY WITH 12TH CONTROVERSIES IN DERMATOLOGY

 

WROCŁAW, 23.05.2024 - 25.05.2024

GALA DINNER

Szanowni Państwo,
ZAPRASZAMY NA IMPREZĘ TOWARZYSZĄCĄ,
którą wzbogaci występ Sary Dyrejczyk i Karola Wieczorka.
Zabawa z djem i poczęstunkiem odbędzie się
24 maja 2024r. w Zamku Topacz, o godz. 20.00.
Sara Derejczyk
Absolwentka Szkoły Muzycznej I Stopnia w Sosnowcu oraz Szkoły Muzycznej II Stopnia we Wrocławiu. Obecnie studentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Swoje umiejętności rozwija pod skrzydłami wybitnego profesora Andrzeja Woźnicy oraz Radosława Pujanka! Wciąż̇ poszerza swój wachlarz kompetencji udzielając się̨ na warsztatach i kursach min. z improwizacji jazzowej, ale również̇ z zakresu edukacji muzycznej najmłodszych. Grała na jednej scenie z: Kate Ryan, Krzysztof Zalewski, Cleo, Kuba Badach, Sławomir, Zespół Enej, Golec uOrkiestra, Łobuzy, Honorata Skarbek, Andrzej Piaseczny, Patrycja Markowska, Jacek Stachursky, Sabina Jeszka i Mesajah.
Karol Wieczorek
Saksofonista, muzyk sesyjny, aranżer, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Półfinalista programu „Mam Talent”. Kilkukrotnie występował jako gość muzyczny w programie „Jaka to melodia”. Karol udziela się w licznych formacjach muzycznych, m. in. zespół Leszcze, Narodowa Orkiestra Dęta, Dziubek Band, The Lions, I love Sinatra. Brał udział w największych festiwalach w Polsce oraz za granicą (m. in. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, International Blues Challenge w Memphis, TN [USA]). Współpracował m.in. z: Krystyną Prońko, KAYAH, Krzysztofem i Piotrem Cugowskimi, Kamilem Bednarkiem, Sławkiem Uniatowskim, Justyną Steczkowską, Michałem Szpakiem, Andrzejem Piasecznym, Anią Karwan, zespołem Raz Dwa Trzy, Rafałem Brzozowskim, Nataszą Urbańską, Kasią Kowalską, Kasią Stankiewicz, Eweliną Lisowską.

Opłata za udział:
380.00 zł / 80.00 €

Rejestracja na spotkanie towarzyskie jest widoczna tylko dla zalogowanych osób, które są zarejestrowane na konferencję.
Uwaga – liczba miejsc ograniczona!  

Wstęp WYŁĄCZNIE PO OKAZANIU ZAPROSZENIA, które będzie do odbioru podczas rejestracji.
Zaproszenie ważne dla 1 osoby.  

Spotkanie niefinansowanie ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE

Zamek Topacz
Ślęza, ul. Główna 12, 55-040 Kobierzyce

Odwiedź oficjalna strona internetowa Zamek Topacz

W rewitalizacji historycznego obiektu sztuką jest odtworzenie autentycznego ducha tego miejsca. Poczują to Państwo w każdym z budynków Zamku, urządzonych w stylu dopasowanym do ich charakteru, łączącym historyczną atmosferę z komfortem, jaki dają współczesne możliwości. Dziś Zamek Topacz to połączenie historycznych obiektów z nowoczesnym luksusem. Aby z należnym szacunkiem odtworzyć to miejsce, musieliśmy poznać jego niezwykłą historię, która wpłynęła nie tylko na dzieje tego majątku, ale prawdopodobnie również Europy.