Best Trials Best Results Best Journal - cz. 1

© 2024 Termedia

Zaproszenie

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

zapraszam do aktywnego udziału w cyklu spotkań onkologicznych po wspólnym tytułem: Best Trials Best Results Best Journal.

Żyjemy w świecie i czasach, w których postęp technologiczny w tym w medycynie jest procesem ciągłym i ulegającym akceleracji. Żyjemy  w świecie i w czasach zalewu informacji - bardzo często mało przydatnych i uwypuklających nie to co ważne, słuszne, potrzebne. Szczególną grupą są lekarze, w tym onkolodzy, którzy oprócz swojej codziennej wybitnie trudnej pracy powinni stale aktualizować wiedzę.

I właśnie z myślą o nas - o onkologach i wszystkich innych lekarzach zajmujących się tematyką raka płuca i nowotworów klatki piersiowej powstał ten cykl. Cykl całkowicie odmienny od innych, cykl innowacyjny, cykl na miarę XXI wieku.

Nie będziemy omawiać wszystkiego. Skupimy się na tym co w danym roku, miesiącu, tygodniu zmieniło świat onkologiczny, co wprowadziło nowe technologie, co było przełomem, co niesie za sobą ciekawe dane. A takie są wybrane publikacje - ale publikacje gatunku BEST - najlepsze badania kliniczne - najlepszy wynik i najlepsze czasopismo!!!

Każde spotkanie będzie poświęcone wyłącznie 1 publikacji, za to z szczegółową analizą podstaw statystycznych, konstrukcji badania, uzyskanych wyników i działań niepożądanych oraz rekomendacji z tego płynących.

Spotkania będą krótkie, maksymalnie 40-60 min, ale intensywne i wypełnione wiedzą - co zapewnią wybitni Wykładowcy - specjaliści w danym temacie.  

Zapraszam bardzo do udziału w cyklu Best Trials Best Results Best Journal!

prof. dr hab. n. med. Dariusz M. Kowalski
Sekretarz Generalny Polskiej Grupy Raka Płuca
Kierownik Oddziału Zachowawczego Kliniki Nowotworów Płuca i Klatki Piersiowej
Narodowego Instytutu Onkologii-Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie

PARTNERZY

BMS
J&J

ORGANIZATOR

termedia

FAQ

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

3/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

4/ Informacje techniczne
  • Jeżeli transmisja nie rozpoczęła się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź, czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, pod numerem 506 802 006
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2024 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone