E-AKADEMIA FARMACEUTY - GORĄCE TEMATY W FARMACJI

Rana pooperacyjna – rola farmaceuty – pierwsza pomoc, opieka nad raną, koordynacja pacjenta

ONLINE
 
08.10.2022

© 2024 Termedia

O WYDARZENIU

Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń opartych na pierwszym w Polsce autorskim programie opieki farmaceutycznej nad pacjentem z raną.

W trakcie trzech spotkań zdobędziesz wiedzę praktyczną i merytoryczną o rodzajach ran, diagnostyce, sposobach doboru opatrunku, a także o tym, jak zapobiec i zatrzymać infekcję w ranie.

Ponadto dowiesz się, jaka jest rola farmaceuty w opiece nad pacjentem z raną oraz co może i co powinien zrobić.

Dzięki tym spotkaniom będziesz mógł być partnerem dla specjalistów w leczeniu ran i pomóc swoim pacjentom, a co najważniejsze, staniesz się ważnym ogniwem w koordynacji pacjentów z raną w systemie opieki zdrowotnej, który tworzy się w Polsce. To kolejna umiejętność, jaką możemy zaoferować naszym pacjentom w ramach opieki farmaceutycznej.
Podstawy leczenia ran dla farmaceuty
9 kwietnia 2022 (sobota)

Diagnostyka i postępowanie w ranach o różnej etiologii – owrzodzenia goleni, stopa cukrzycowa, odleżyny
4 czerwca 2022 (sobota)

Rana pooperacyjna – rola farmaceuty – pierwsza pomoc, opieka nad raną, koordynacja pacjenta
8 października 2022 (sobota)
RADA PROGRAMOWA

Tomasz Karpiński dr hab. n. med., prof. uczelni
Tomasz Karpiński
Sylwia Rogowska mgr
Sylwia Rogowska

Patronat Naukowy

ORGANIZATOR

PARTNERZY

ZŁOTY PARTNER

SREBRNY PARTNER

PARTNER

PATRONATY MEDIALNEFAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: kontakt@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
Tak.

3/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
Tak, certyfikaty będą dostępne po zaliczeniu TESTU, który będzie udostępniony dla uczestników po zakończeniu wykładów online. O dostępności testu oraz czasie na jego rozwiązanie będziemy Państwa informować mailowo.

4/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

5/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Dostęp do nagranych wykładów (dla osób, które wniosły stosowną opłatę), aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty 
Wydawca dokłada wszelkich starań aby zakres materiałów pokonferencyjnych był jak najszerszy. Niemniej jednak, (przykładając szczególną wagę dla poszanowania praw autorskich),  w przypadku jeśli nie otrzymano zgody na pozostawienie nagranego wykładu w archiwum,  materiał taki nie zostanie opublikowany w archiwum.
6/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu ?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

7/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

KONTAKT

Biuro organizacyjne:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel./faks +48 506 802 006 lub +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

Kontakt dla sponsorów
Joanna Mendak
j.mendak@termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2022 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone