FreeStyle Libre 2 | Odmiana przez przypadki

© 2024 Termedia

AGENDA

Mijają kolejne miesiące od kiedy system FreeStyle Libre 2 został objęty rozszerzoną refundacją NFZ1,*, która znacząco poszerzyła możliwości korzystania z tego systemu w opiece nad pacjentami z cukrzycą. Większy dostęp do systemu ciągłego monitorowania stężenia glukozy umożliwił wielu lekarzom zwiększenie efektywności leczenia i jakość życia pacjentów z cukrzycą.

 

Badania kliniczne potwierdzają, że stosowanie systemu FreeStyle Libre 2 w porównaniu z glukometrem pomaga w lepszej kontroli cukrzycy2,:

             Niemal 45 minut/dobę mniej czasu spędzonego w hipoglikemii (<70 mg/dL)2,,

             Szybka i znacząco wyższa redukcja wartości HbA1c (-0,5%; p<0,001)2,,

             Ponad 2 godziny/dobę więcej czasu w zakresie docelowym (70-180 mg/dL)2,.

 

Ale o efektywności systemu najlepiej mówią przypadki pacjentów, dlatego w trakcie naszego spotkania Eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami prezentując przypadki pacjentów z cukrzycą oraz chętnie odpowiedzą na pytania.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

*NFZ – Narodowy Fundusz Zdrowia

1. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 października 2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wykazu wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie. 2. Leelarathna L. et al. NEJM 2022;387 (16):1477-1487.

SPONSOR

Abbott

FAQ

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz je poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

3/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

4/ Informacje techniczne
  • Jeżeli transmisja nie rozpoczęła się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź, czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, pod numerem 506 802 006
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl


FreeStyle Libre 2 system monitorowania glikemii flash (czujnik), wyrób medyczny używany wraz ze zgodnym czytnikiem lub aplikacją do monitorowania poziomu glukozy w płynie śródtkankowym u osób z cukrzycą i zaprojektowany, aby zastąpić oznaczanie stężenia glukozy we krwi w samodzielnym kontrolowaniu cukrzycy, w tym w dawkowaniu insuliny. Obudowa czujnika, FreeStyle, Libre oraz powiązane z nimi znaki są własnością firmy Abbott. Materiał dla profesjonalistów © 2024 Abbott. ADC-93240 v1.0


facebook linkedin twitter
© Copyright 2024 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone