GORĄCE TEMATY W PNEUMONOLOGII

ONLINE
 
26.02.2021 - 27.02.2021

© 2021 Termedia

Zaproszenie

Szanowni Państwo, Drodzy Koledzy,

zapraszam Państwa do udziału w kolejnej konferencji "Gorące tematy w pneumonologii", która w tym roku odbędzie się w formie online. Konferencja jest, jak zawsze, w większości poświęcona śródmiąższowym chorobom płuc, ale w tym roku zawiera również wykłady wybitnych specjalistów na temat astmy, POChP, chorób opłucnej i postępów w torakochirurgii ważnych dla pneumonologa.

Choroby śródmiąższowe płuc są zagadnieniem interdyscyplinarnym, ponieważ oprócz tych ograniczonych do płuc, mogą występować wtórnie do chorób innych układów lub manifestować objawy ze strony innych narządów,  stąd chorzy na choroby śródmiąższowe płuc trafiają do lekarzy różnych specjalności. W ostatnich latach widoczny jest bardzo duży postęp w rozpoznawaniu i przede wszystkim w leczeniu tych chorób. Wiedzą na ten temat chcemy się z Państwem podzielić.

Bardzo aktualnym zagadnieniem, ważnym dla lekarza każdej specjalności jest obecnie epidemia zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Z tego powodu do programu konferencji włączone zostały wykłady na temat choroby COVID-19 ze szczególnym zwróceniem uwagi na aspekty praktyczne. Jeszcze raz zapraszam Państwa do połączenia się z nami w czasie konferencji i śledzenia wykładów. Naszym celem jest przekazanie wiedzy, którą będziecie Państwo mogli wykorzystać dla dobra chorych.
 
prof. dr hab. n. med. Jan Kuś

O KONFERENCJI

Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy
I Klinika Chorób Płuc Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie

Organizator logistyczny i merytoryczny
Wydawnictwo Termedia

KIEROWNICTWO NAUKOWE

Jan Kuś prof. dr hab. n. med.
Jan Kuś

ORGANIZATOR

Infarma certyfikat

PATRONAT

PARTNERZY

PLATYNOWY PARTNER

SREBRNY PARTNER

PARTNER

FAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: szkolenia@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność ?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu konferencji.

5/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

6/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Dostęp do nagranych wykładów (dla osób, które wniosły stosowną opłatę), aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty

7/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu ?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

8/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem szkolenia@termedia.pl
Jednocześnie przypominamy, iż osoby wykupujące pakiet premium mają możliwość oglądania materiałów w archiwum VOD

KONTAKT

Wydawnictwo Termedia
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel./faks +48 61 656 22 00
szkolenia@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone