III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PANDA

WARSZAWA
 
30.09.2022 - 01.10.2022

© 2022 Termedia

Zaproszenie


Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Koleżanki i Koledzy,

w imieniu Zarządu Polskiej Akademii Niepełnosprawności Dziecięcej jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na III Ogólnopolską Konferencję PANDy, które odbędzie się w dniach 30.09 - 01.10.2022 r. w Warszawie. 

W tym roku przygotowaliśmy bogaty i różnorodny program poruszający ważkie zagadnienia związane z optymalizacją rozwoju ruchowego i psychicznego dzieci i młodzieży, borykającej się z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Zaprosiliśmy grono wybitnych specjalistów.
Tematami wiodącymi będą:
- poprawa funkcji kończyny górnej
- ochrona stawu biodrowego
- zapobieganie wtórnym deformacjom kostno-stawowym
- stymulowanie rozwoju ruchowego
- robotyka i nowe technologie
- pokonywanie przeciwności.

W czasie 5 głównych sesji plenarnych zaprezentujemy najnowsze osiągnięcia w diagnostyce i terapii oraz przedstawimy standardy postępowania i kierunki rozwoju. Planujemy liczne sesje satelitarne i kursy. Bardzo istotną częścią naszej konferencji będą sesje dla rodziców i opiekunów.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem. Jesteśmy przekonani, że prezentowane wykłady, kursy doskonalące oraz dyskusje  będą niezmiernie przydatne w codziennej praktyce. Mamy nadzieję, że to ważne wydarzenie uda się zrealizować w „niewirtualnej rzeczywistości”.

Do zobaczenia w Warszawie!

FAQ

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PODCZAS WYDARZENIA ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA UCZESTNICTWA WYŁĄCZNIE PRZEZ SYSTEM PAYU.

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: kontakt@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać informacje o wydarzeniu.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w wydarzeniu?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w wydarzeniu?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu wydarzenia.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,  podczas wydarzenia do godziny 19:00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

KONTAKT

Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006 i +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2022 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone