IX KONFERENCJA KONTROWERSJE W DERMATOLOGII

WROCŁAW
 
09.12.2021 - 11.12.2021

© 2023 Termedia

Miejsce

Novotel Wrocław Centrum
ul. Powstańców Śląskich 7
53-332 Wrocław

KIEROWNICTWO NAUKOWE

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

 

miło jest mi przywitać Państwa na już IX edycji konferencji „Kontrowersje w Dermatologii”. Cieszę się, że pomimo cały czas utrzymującej się pandemii COVID-19 i narastającej liczby zakażeń podczas tzw. „czwartej fali”, udało się nam zorganizować konferencję w formie hybrydowej. Myślę, że wybór opcji uczestnictwa bezpośredniego na obradach we Wrocławiu, jak i udziału wirtualnego umożliwia Państwu łatwiejszy dostęp do merytorycznych części naszej konferencji.

Jak co roku staraliśmy się przygotować wartościowy, atrakcyjny program konferencji. Wiele poruszanych zagadnień jest wysoce aktualnych, między innymi zmiany skórne przy zakażeniu SARS-Cov-2, powikłania skórne po szczepieniu przeciwko COVID-19 czy sztuczna inteligencja w dermatologii.  Będziemy też mówić o nowych możliwościach leczenia atopowego zapalenia skóry oraz innych przewlekłych dermatoz. Serdecznie zapraszam Państwa na debaty eksperckie odbywające się podczas konferencji. Szczególną Państwa uwagę kieruję na debatę konsultantów krajowych ds. dermatologii dotyczącą kontrowersji, problemów i sukcesów dermatologii na przestrzeni ostatnich latach. Osobiście też na nią z niecierpliwością oczekuję.

W tym roku gościć będziemy osobę szczególną, autorytet w zakresie dermatologii - prof. dr. Andreasa Wollenberga, który przyjął nasze zaproszenie i wygłosi prestiżowy Wykład Neisserowski (Neisser’s Lecture).

Żywię nadzieję, że program konferencji spotka się z Państwa uznaniem i będzie wartościowy nie tylko ze względu poznawczego, ale też codziennej Państwa praktyki klinicznej. Staramy się, aby aspekt praktyczny był ważnym elementem każdej edycji naszej Konferencji.

Jeszcze raz serdecznie witam Państwa we Wrocławiu, tych Państwa co przybyli osobiście, jak i tych co uczestniczą przed monitorami swoich urządzeń. Życzę Państwu owocnych obrad i miłych wspomnień z tegorocznej konferencji.

 

Jacek Szepietowski

Przewodniczący Komitetu Naukowego

 

O KONFERENCJI

Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy
Katedra i Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Organizator logistyczny i merytoryczny
Wydawnictwo Termedia

PARTNERZY I SPONSORZY

ZŁOTY PARTNER

Pierre Fabre

SREBRNI PARTNERZY

LEO
Polpharma
SANDOZ

PARTNERZY

Abbvie
almirall
BAUSCH
Berlin Chemie
janssen
Medac
NOVARTIS
SanofiGenzyme
UCB

SPONSORZY

Lilly
Mercapharm
Sun farm

PATRONAT MEDIALNY

FAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: kontakt@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność ?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu konferencji.

5/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

6/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Dostęp do nagranych wykładów (dla osób, które wniosły stosowną opłatę), aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty 
Wydawca dokłada wszelkich starań aby zakres materiałów pokonferencyjnych był jak najszerszy. Niemniej jednak, (przykładając szczególną wagę dla poszanowania praw autorskich),  w przypadku jeśli nie otrzymano zgody na pozostawienie nagranego wykładu w archiwum,  materiał taki nie zostanie opublikowany w archiwum.
7/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu ?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

8/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl
Jednocześnie przypominamy, iż osoby wykupujące pakiet premium mają możliwość oglądania materiałów w archiwum VOD

KONTAKT

Biuro organizacyjne:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel./faks +48 61 656 22 00
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone