Eksperci:
prof. dr hab. n. med. Leszek Czupryniak
prof. dr hab. n. med. Agnieszka Szadkowska
prof. dr hab. n. med. Tomasz Klupa

30 LISTOPADA 2022, GODZ. 18:30
 

© 2023 Termedia

AGENDA


Opublikowane w ostatnich dniach października nowe zasady refundacji systemów ciągłego monitorowania glikemii znacząco zwiększają możliwości wykorzystania tego rozwiązania w opiece nad pacjentami z cukrzycą, a także grono lekarzy mogących po nie sięgać.1 To przełomowy moment na kartach diabetologii w Polsce.

Zmiany te następują niemal jedno czasowo z wprowadzeniem do praktyki klinicznej nowej generacji systemu ciągłego monitorowania glikemii metodą skanowania – FreeStyle Libre 2. Zastosowanie tego systemu u pacjentów z cukrzycą pomaga poprawić efektywność leczenia, znacząco podnieść jakość życia oraz przyczynia się do zmniejszenia ryzyka rozwoju powikłań cukrzycy.2-5

 

Jak wykorzystać te nowe możliwości – o tym opowiedzą eksperci zaproszeni o udziału w spotkaniu.

 

Zagadnienia omawiane w trakcie spotkania:


•      Nowe zasady refundacji systemu ciągłego monitorowania glikemii metodą skanowania – jak zmieniają codzienną praktykę diabetologiczną

•      FreeStyle Libre 2 - nowa generacja systemu – co wiedzieć warto

•      Systemy ciągłego monitorowania glikemii w świetle nowych wytycznych klinicznych

Zapraszamy do udziału i dyskusji! Nie może Cię zabraknąć.

 

SPONSOR

abbott
 1. Rozporządzenie Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie w sprawie wykazu wyrobów medycznych wydawanych na zlecenie  z dnia 27/10/2022
 2. Leelarathna L. et al. NEJM 2022;387 (16):1477-1487
 3. Alva S. et al. Journal of Diabetes Science and Technology 2022, Vol. 16(1) 70–77
 4. Evans M. et al. Diabetes Ther 2020; 11:83–95
 5. Russel R. et al. Diabetes Care 2021;44:1368–1376

Organizator logistyczny i merytoryczny

Termedia

KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006 i +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

FAQ

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

3/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

4/ Informacje techniczne
 • Jeżeli transmisja nie rozpoczęła się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
 • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź, czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
 • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
 • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
 • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,  podczas wydarzenia do godziny 19:00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
 • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

ADC-66488 v1.0


facebook linkedin twitter
© Copyright 2022 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone