NOWOŚCI W CHOROBACH WEWNĘTRZNYCH

 
20.02.2021

© 2021 Termedia

Zaproszenie

Drodzy Koleżanki i Koledzy!

          W imieniu Oddziału Poznańskiego Towarzystwa Internistów Polskich  mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w cyklicznej Konferencji „Nowości w chorobach wewnętrznych ”, która odbędzie się  dnia 20 lutego 2021r w Poznaniu. Ze względu na ograniczenia związane z epidemią wirus SARS-COV2, nasza Konferencja, podobnie jak wiele innych zdarzeń edukacyjnych, odbywanych w ostatnim roku, będzie miała charakter szkolenia on-line. Konferencja „Nowości w chorobach wewnętrznych ” ma już swoją bogatą tradycję i jako organizatorzy chcemy nadal ją kontynuować. Inspiracją do regularnego i tradycyjnego zorganizowania spotkania jest fakt stałego przyrostu wiedzy i dokonań w tak szerokiej dziedzinie  jaką są choroby wewnętrzne. Wszystkim nam, lekarzom praktykom, bardzo trudno na bieżąco  śledzić aktualne trendy i zalecenia sygnowane przez rozmaite towarzystwa naukowe. Konferencja, na którą serdecznie Państwa zapraszamy, będzie zatem wyjątkową okazją do wspólnego zastanowienia się nad zadaniami i kierunkami rozwoju interny. Tematyka obejmuje m.in. zagadnienia związane z nowoczesną strategią leczenia  cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, standardami leczenia przeciwkrzepliwego, poruszymy także zagadnienia związane epidemią SARS-COV2.

       Mamy nadzieję, że Konferencja spełni Państwa oczekiwania, zarówno pod względem treści naukowej, jak i organizacyjnej a każdy z Państwa bez trudu wybierze z bogatej oferty  zagadnienia przydatne w codziennej praktyce.

        Licząc na liczny udział  Państwa w Konferencji „Nowości w chorobach wewnętrznych 2021r ”, pozostajemy  z wyrazami szacunku.

prof. dr  hab. n. med. Wiesław Bryl
Przewodniczący Oddziału Poznańskiego
Towarzystwa Internistów Polskich


O KONFERENCJI

Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy
Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych, Zaburzeń Metabolicznych i Nadciśnienia Tętniczego
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Organizator logistyczny i merytoryczny
Wydawnictwo Termedia

KIEROWNICTWO NAUKOWE

Wiesław Bryl Prof. dr hab. n. med. Wiesław Bryl

ORGANIZATOR

Termedia

PARTNERZY

ZŁOTY PARTNER

PARTNER

FAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: szkolenia@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność ?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu konferencji.

5/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

6/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Dostęp do nagranych wykładów (dla osób, które wniosły stosowną opłatę), aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty

7/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu ?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

8/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem szkolenia@termedia.pl
Jednocześnie przypominamy, iż osoby wykupujące pakiet premium mają możliwość oglądania materiałów w archiwum VOD

KONTAKT

Wydawnictwo Termedia
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel./faks +48 61 656 22 00
szkolenia@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone