NOWOTWORY PRZEWODU POKARMOWEGO U OSÓB STARSZYCH – UJĘCIE INTERDYSCYPLINARNE

Kierownictwo naukowe:
prof. Andrzej Deptała
prof. Tomasz Grodzicki
prof. Adam Dziki
dr n. med. Joanna Streb

20 LIPCA 2022, GODZ. 19:00
 

© 2023 Termedia

O WEBINARIUM

Grupa starszych chorych ( 70+) jest stosunkowo mało reprezentowana w badaniach klinicznych – także dotyczących chorób nowotworowych. Natomiast według wszelkich prognoz to właśnie wśród tej populacji ilość diagnozowanych chorób nowotworowych będzie się drastycznie zwiększać. I właśnie dlatego w leczeniu tych chorych z pewnością należy brać pod uwagę także choroby współistniejące, które – być może – będą wpływały na modyfikację leczenia. Między innymi o tym będziemy chcieli porozmawiać podczas naszego webinaru – skupiając się głównie na leczeniu starszych chorych z rakiem przełyku, żołądka, jelita cienkiego, jelita grubego, odbytu. Przedstawimy punkt widzenia onkologa, chirurga onkologicznego i lekarza geriatry. Omówimy skale, narzędzia do oceny populacji pacjentów geriatrycznych, narzędzia przesiewowe, rokowania w tej grupie chorych, wytyczne w leczeniu osób starszych, współpracę interdyscyplinarną onkolog-geriatra.

KIEROWNIK NAUKOWY

Andrzej Deptała prof. dr hab. n. med.
Andrzej Deptała
Adam Dziki prof. dr hab. n. med.
Adam Dziki

PROGRAM

 1. Wstęp, przywitanie – prof. Andrzej Deptała
 2. Specyfika opieki medycznej nad osobami starszymi – prof. Tomasz Grodzicki
 3. Nowotwory przewodu pokarmowego w grupie pacjentów 70+ - prof. Andrzej Deptała
 4. Dyskusja interdyscyplinarna – specyfika leczenia nowotworów przewodu pokarmowego u osób starszych - prof. Tomasz Grodzicki, prof. Andrzej Deptała, prof. Adam Dziki, dr n.med. Joanna Streb
 5. Sesja pytań i odpowiedzi
 6. Zakończenie, pożegnanie – prof. Andrzej Deptała
 

PARTNERZY

amgen
Biotechnologia

FAQ

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

3/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

4/ Informacje techniczne
 • Jeżeli transmisja nie rozpoczęła się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
 • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź, czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
 • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
 • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
 • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,  podczas wydarzenia do godziny 19:00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
 • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006 i +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2022 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone