PACJENT Z INFEKCJĄ BAKTERYJNĄ OKA W GABINECIE LEKARZA POZ

Prowadząca:
dr n. med. Monika Łazicka-Gałecka

28 LISTOPADA 2023, GODZ.19:00
 
ONLINE
 
28.11.2023

© 2023 Termedia

KIEROWNIK NAUKOWY

Monika Łazicka-Gałecka dr n. med.
Monika Łazicka-Gałecka

O WEBINARIUM

Dr n. med. Monika Gałecka – która zajmuje się diagnostyką, leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób oczu – w przystępny sposób opowie, jak radzić sobie z najczęstszymi problemami okulistycznymi w gabinecie lekarza POZ. Ekspertka przedstawi różne oblicza zapaleń i infekcji bakteryjnych oraz sposoby terapii zgodne z aktualnymi rekomendacjami. Prowadząca omówi dostępne formy podawania leków oraz wyjaśni, jak je dobrać w zależności od stanu pacjenta. Powie także o objawach alarmowych, które są wskazaniem do pogłębionej diagnostyki okulistycznej. Webinarium będzie miało charakter praktyczny i pozwoli usystematyzować wiedzę dotyczącą różnych problemów okulistycznych, która może być przydatna w codziennej pracy lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Partner Strategiczny

bausch

FAQ

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

3/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

4/ Informacje techniczne
  • Jeżeli transmisja nie rozpoczęła się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź, czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006 i +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2023 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone