PODSUMOWANIE ROKU 2022
W PNEUMONOLOGII, CO NAS CZEKA W 2023?

Kierownictwo Naukowe:
prof. dr hab. n. med. Piotr Kuna
prof. dr hab. n. med. Paweł Śliwiński
prof. dr hab. n. med. Adam Antczak
prof. dr hab. n. med. Joanna Chorostowska-Wynimko

18 STYCZNIA 2023, GODZ. 19:00
 
ONLINE

© 2023 Termedia

O WEBINARIUM

W naszym webinarze w skondensowany i praktyczny sposób podsumujemy najważniejsze doniesienia roku 2022 w obszarze astmy, Pochp, raka płuca oraz profilaktyki zakażeń (szczepień ochronnych).
Zastanowimy się także, co nas czeka w nadchodzącym, 2023 roku. Do udziału w webinarium zaprosiliśmy wybitne grono ekspertów – autorytetów w swoich dziedzinach. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji już teraz.

ORGANIZATOR

tm

AGENDA

18
stycznia
AGENDA

PARTNERZY

AstraZeneca
MSD
Pfizer
Teva

KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006 i +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

FAQ

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

3/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

4/ Informacje techniczne
  • Jeżeli transmisja nie rozpoczęła się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź, czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,  podczas wydarzenia do godziny 19:00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© Copyright 2023 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone