POST SCRIPTUM - PRIORYTETY W OCHRONIE ZDROWIA 2022

ONLINE

© 2022 Termedia

Zaproszenie

Po raz pierwszy zapraszamy na wirtualną konferencję Post Scriptum – Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022, która odbędzie się 27 stycznia 2022 r.

 

Wydarzenie to kontynuacja Priorytetów w Ochronie Zdrowia 2022: Konferencja PRIORYTETY W OCHRONIE ZDROWIA 2022, podczas których od lat eksperci wymieniają się doświadczeniami, prezentując swoje pomysły, jak poprawić funkcjonowanie systemu opieki zdrowotnej w Polsce. O wyzwaniach będą dyskutować specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, decydenci kształtujący systemy opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele najważniejszych urzędów, liderzy opinii, reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.  

 

Podczas Post Scriptum – Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 porozmawiamy przede wszystkich o sprawach systemowych; między innymi o profilaktyce jako świadomym zarządzaniu zdrowiem, kadrach w ochronie zdrowia, organizacji systemu ochrony zdrowia w sytuacjach kryzysowych, zadłużeniu szpitali w Polsce, problemach i możliwościach szpitali klinicznych nie tylko w czasie pandemii COVID-19.


W imieniu Rady Naukowej konferencji, redakcji „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego” oraz Wydawnictwa Termedia zapraszamy do merytorycznej współpracy i udziału w dyskusji nad przyszłą organizacją systemu ochrony zdrowia w Polsce i priorytetami na rok 2022.  

Rada Naukowa konferencji
Redakcja "Menedżera Zdrowia" i "Kuriera Medycznego"

KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006 i +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone